Monday, 14 June , 2021
امروز : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ - 5 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 7563
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, امــروز در تــاریخ, سیاست, صفحه ویژه انتخابات تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱ |

رئیسی: امکانات مالی ندارم که ستاد بزنم

  ابراهیم رئیسی در نشست خبری درباره دلایل حضور خود در انتخابات گفت: ما یک امر اهمی مواجه هستیم و آن مسئله قوه مجریه است. دیدن وضعیت معیشت مردم، مشکلات مردم، گرانی، بیکاری و وضعیت اقتصادی و معیشت مردم دغدغه جدی برای انسان ایجاد می کند رئیسی گفت: برخی تاکید می کردند کار تحول در […]

رئیسی: امکانات مالی ندارم که ستاد بزنم
 

ابراهیم رئیسی در نشست خبری درباره دلایل حضور خود در انتخابات گفت: ما یک امر اهمی مواجه هستیم و آن مسئله قوه مجریه است. دیدن وضعیت معیشت مردم، مشکلات مردم، گرانی، بیکاری و وضعیت اقتصادی و معیشت مردم دغدغه جدی برای انسان ایجاد می کند

رئیسی گفت: برخی تاکید می کردند کار تحول در قوه قضاییه باید ادامه پیدا کند و امر مبارزه با فساد تداوم پیدا کند و دغدغه این را داشتند که وضعیت دستگاه قضا چه خواهد شد. این دغدغه درست است اما ما یک امر اهمی مواجه هستیم و آن مسئله قوه مجریه است. دیدن وضعیت معیشت مردم، مشکلات مردم، گرانی، بیکاری و وضعیت اقتصادی و معیشت مردم دغدغه جدی برای انسان ایجاد می کند و برخی از ناامیدی هایی که امروز در بخش هایی از جامعه خودنمایی می کند می تواند در یک دولت قوی تبدیل به امید شود و با نیروی انسانی جوان متراکم و منابع کشور درد و رنج را کاهش داد.

وی افزود: حضور بنده اجابت دعوت مردم عزیز، نخبگان و همه کسانی بود که دغدغه وضعیت کشور را دارند. اگرچه گروه های بسیاری دعوت کردند حضور بنده مستقل است و نافی حضور هیچ کس نیست. کسانی که احساس تکلیف کردند وظیفه خودشان را انجام دهند.

رئیس قوه قضائیه گفت: ما می خواهیم تحول را در همه مسائل اجرایی کشور پیگیری کنیم. همه کسانی که ناامیدند شرکت کنند. همه افراد با هر سلیقه سیاسی در انتخابات شرکت کنند. من خود را رقیب فساد، ناکارآمدی و اشرافی گری می دانم رقیب این گروه و آن گروه نیستم. من رقیب ناکارآمدی نیستم و در این میدان همچنان که از همکاری مردم دستگاه ها و حوزه ها برخوردار بودم در این حوزه نیز برخوردار خواهم شد. حضور ما باید منجر به انسجام گروه های مختلف شود. باید به انسجام همه کسانی که دغدغه مردم دین و ارتقای کشور را دارند بینجامد. لذا معتقدم هیچ بن بستی برای اداره امور در کشور وجود ندارد و باید مدیریت کارآمد و جهادی در این زمینه وجود داشته باشد.

وی گفت: باور دارم که بانیان و شرکای وضع موجود نمی توانند تغییردهنده وضع موجود باشند. باید کسانی باشند که حقیقتا به تحول و تغییر عقیده داشته باشند. لذا از مردم می خواهم که خانه خودشان را برای بنده ستاد انتخاباتی کنند. من امکانات مالی ندارم که ستاد بزنم. هر خانه یک ستاد باشد. امیدواریم با حضور مردم بتوانیم مشکلات را حل کنیم.


برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.