Sunday, 29 May , 2022
امروز : یکشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۱ - 28 شوال 1443
شناسه خبر : 7005
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۷:۴۸ |

دستگیری رئیس دفتر نماینده ایرانشهر به اتهام قاچاق سوخت

  قاچاق سوخت از معضلات و چالش‌های مهم استان سیستان و بلوچستان است و هر چند وقت‌ یک‌بار خبرساز می‌شود. این مساله در سال گذشته با انتشار خبر بازداشت تعدادی از کارکنان ادارات فرمانداری، صمت و شرکت نفت شهرستان ایرانشهر از سوی روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر خبرساز شد. اکنون پرونده قاچاق […]

دستگیری رئیس دفتر نماینده ایرانشهر به اتهام قاچاق سوخت
 

قاچاق سوخت از معضلات و چالش‌های مهم استان سیستان و بلوچستان است و هر چند وقت‌ یک‌بار خبرساز می‌شود.

این مساله در سال گذشته با انتشار خبر بازداشت تعدادی از کارکنان ادارات فرمانداری، صمت و شرکت نفت شهرستان ایرانشهر از سوی روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر خبرساز شد.

اکنون پرونده قاچاق سوخت ایرانشهر از حساسیت بالایی برخوردار است و روند آن همچنان ادامه دارد و تازه‌ترین خبر مربوط  به این پرونده نشان می‌دهد، ابعاد تازه‌تری به خود گرفته و پای متهم دیگری نیز به آن کشیده شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار اظهار کرد: فعالیت‌های شرکت ملی نفت ایران در استان سیستان و بلوچستان زیر نظر دو حوزه زاهدان و چابهار اداره می‌شود که شرکت ملی فراورده‌های نفتی ایرانشهر زیر نظر چابهار است.

سیدکاظم اسد درباره روند و نتیجه بررسی پرونده قاچاق سوخت ایرانشهر گفت: این پرونده زیر نظر مراجع امنیتی و قضایی ایرانشهر قرار دارد و هنوز مختومه و رای برای متهمان آن صادر نشده ‌است.

 دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: رئیس دفتر نماینده ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی به اتهام قاچاق سوخت دستگیر شد.

 حجت‌الاسلام سعید راشکی با بیان اینکه این متهم ۴ روز پیش دستگیر شده افزود: رئیس دفتر نماینده ایرانشهر در خصوص قاچاق سوخت دستگیر شده و اکنون برای انجام تحقیقات در اختیار اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان است. تحقیقات درباره اینکه میزان ارتشا و آنچه در این زمینه به‌دست آورده ادامه دارد که در صورت ثابت شدن اتهامات حتما اقدام قضایی انجام می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر بیان کرد: این پرونده در ادامه همان پرونده بازداشت رئیس شرکت نفت ایرانشهر است که در آن اغلب کارمندان شرکت نفت به جز یکی ۲ نفر بازداشت شده‌اند.


به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.