Wednesday, 18 May , 2022
امروز : چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱ - 17 شوال 1443
شناسه خبر : 17337
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۱ |

خودسوزی فرزند شهید در یکی از ادارات کل بنیاد شهید

بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره حادثه برای یکی از فرزندان شهدا توضیحاتی ارائه کرد. پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثاگران (ایثار) اعلام کرد: خانواده شهید گرانقدر از اقدام صبح امروز پسر این خانواده که در یکی از ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران دست به خودسوزی زده بود عذرخواهی کرد. بر […]

خودسوزی فرزند شهید در یکی از ادارات کل بنیاد شهید

بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره حادثه برای یکی از فرزندان شهدا توضیحاتی ارائه کرد.

پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثاگران (ایثار) اعلام کرد: خانواده شهید گرانقدر از اقدام صبح امروز پسر این خانواده که در یکی از ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران دست به خودسوزی زده بود عذرخواهی کرد.

بر اساس توضیح ایثار، فرزند این خانواده ضمن ابراز تأسف و عذرخواهی از این حاثه و انتشار فیلمی از سوی برادرش در آمبولانس و حین انتقال به بیمارستان در فضای مجازی، اقدام برادر خود را ناشی از حال روحی نامساعد وی اعلام کرد و از بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر ارگان‌ها و اشخاصی که در طی این حادثه مورد بی‌احترامی قرار گرفتند عذرخواهی کرد.

«خانواده این شهید گرانقدر ضمن محکوم کردن سایت‌ها و کانال‌های معاند در سوء‌استفاده از حادثه امروز بر اعتقاد و التزام خود به آرمان‌های شهدا و پیروی از ولایت تأکید کردند.»

بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی بروز حادثه برای یکی از فرزندان شهدا که منجر به سوختگی ۱۵ درصد شده اقدام به پیگیری مراحل درمان وی کرده و خوشبختانه وضعیت این فرزند شهید مساعد اعلام شده است.


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.