Saturday, 28 May , 2022
امروز : شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱ - 27 شوال 1443
شناسه خبر : 16968
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۴ |

جزئیات بررسی تخلفات دولت روحانی از سوی هیئت ۱۵ نفره

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه ۹ محور کار برای هیئت تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری تعریف شده است، گفت: همه موارد مربوط به دولت قبل بررسی می‌شود. محمدحسن آصفری با اشاره به فعالیت هیئت تحقیق و تفحص نهاد جمهوری اسلامی اظهار داشت: هیئت تحقیق و تفحص […]

جزئیات بررسی تخلفات دولت روحانی از سوی هیئت ۱۵ نفره

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه ۹ محور کار برای هیئت تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری تعریف شده است، گفت: همه موارد مربوط به دولت قبل بررسی می‌شود.

محمدحسن آصفری با اشاره به فعالیت هیئت تحقیق و تفحص نهاد جمهوری اسلامی اظهار داشت: هیئت تحقیق و تفحص اکنون تشکیل شده است که اعضای آن شامل ۱۵ نفر عضو هیئت تحقیق و تفحص می‌شود.

وی افزود: ان‌شاءالله با هماهنگی‌هایی که با نهاد ریاست جمهوری اسلامی می‌شود، این هیئت دفتری در نهاد ریاست جمهوری ایجاد می‌کند و موضوعات مربوط به دولت یازدهم و دوازدهم  را مورد بررسی قرار می‌دهند.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری تصریح کرد: در حوزه مسائل سیاست خارجه، اقتصادی، مالی، مسائل جذب نیروهای استخدامی و مسئولیت‌هایی که از سمت نهاد ریاست جمهوری اسلامی سفارش شده و موارد مختلفی در حوزه مسائل کلان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اگر تخلفی شده باشد به تبع به جهت پیگیری به قوه قضاییه ارسال می‌شود.

آصفری با اشاره به اهداف بررسی این تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری بیان کرد: ما در حال حاضر به مورد مهمی دسترسی پیدا نکرده‌ایم و تقریبا  ۹ محور تحقیق و تفحص وجود دارد که همگی آنها باید روشن شود.

وی ادامه داد: با مسئولیتی که نمایندگان مجلس به ما دادند ما گزارش را بدون نگاه سیاسی بررسی می‌کنیم و اگر تخلفی انجام شده باشد به طور حتم با متخلفان از طریق حکم قوه قضائیه برخورد می‌شود.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.