Saturday, 19 June , 2021
امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰ - 10 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 8326
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست, صفحه ویژه انتخابات تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲ |

تغییر زمان مناظره‌های انتخاباتی

  سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: زمان مناظره‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به دلیل همزمان بودن با بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران تغییر کرد. سید اسماعیل موسوی در جلسه ستاد تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری  با بیان این که برنامه مناظره نامزدهای ریاست جمهوری به لحاظ زمانی مصادف با مسابقات فوتبال تیم ملی در کشور بحرین […]

تغییر زمان مناظره‌های انتخاباتی
 

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: زمان مناظره‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به دلیل همزمان بودن با بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران تغییر کرد.

سید اسماعیل موسوی در جلسه ستاد تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری  با بیان این که برنامه مناظره نامزدهای ریاست جمهوری به لحاظ زمانی مصادف با مسابقات فوتبال تیم ملی در کشور بحرین شده است، اظهار کرد: در جلسه دیروز ستاد تبلیغات ، با تدبیر وزیر کشور برنامه مناظره نامزدهای ریاست جمهوری تغییر یافت.

وی در این خصوص گفت: مصوبه جلسه بر این شد که مناظرهها در ساعات پرمخاطب تلویزیون انجام و یک شب پیش از مسابقه فوتبال یا یک شب بعد از فوتبال برگزار شود.

موسوی با اشاره به این که در روزهای ۱۷، ۲۱ و ۲۵ خرداد که در برنامه تلویزیون به عنوان روزهای مناظره پیش بینی شده است؛ در همان روزها پخش مسابقات فوتبال را هم داریم؛ ادامه داد: بر این اساس کمیسیون تصمیم گرفت زمان برگزاری مناظره‌ها به روزهای ۱۶، ۲۰ و ۲۴ یا ۱۸، ۲۲ و ۲۶ خرداد منتقل شود.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.