Saturday, 28 May , 2022
امروز : شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱ - 27 شوال 1443
شناسه خبر : 18165
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۲ |

تأیید حمله اسرائیل به کرمانشاه در صداوسیما

صداوسیما حمله یک ماه قبل اسرائیل به کرمانشاه را تایید کرد. پیش‌تر گفته شده بود صدای انفجار در غرب کشور صدای رعد و برق بوده است. حالا کارشناس صداوسیما حمله اسرائیل به ایران را تایید کرده است. سپاه در واکنش به این تعرض پهپادی به منطقه ماهیدشت، مقر اسرائیل در اربیل عراق را موشک باران […]

تأیید حمله اسرائیل به کرمانشاه در صداوسیما

صداوسیما حمله یک ماه قبل اسرائیل به کرمانشاه را تایید کرد. پیش‌تر گفته شده بود صدای انفجار در غرب کشور صدای رعد و برق بوده است. حالا کارشناس صداوسیما حمله اسرائیل به ایران را تایید کرده است. سپاه در واکنش به این تعرض پهپادی به منطقه ماهیدشت، مقر اسرائیل در اربیل عراق را موشک باران کرد.

یکشنبه ظهر و پس از موشک‌باران مقر نیروهای اسرائیل در اربیل عراق، سپاه پاسداران در بیانیه‌ای اعلام کرد: در پی جنایات اخیر رژیم جعلی صهیونیستی و اعلان قبلی مبنی بر بی پاسخ نگذاردن جنایت ها و شرارت‌های این رژیم منحوس، شب گذشته “مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها” مورد هدف موشک‌های قدرتمند و نقطه زن “سپاه پاسداران انقلاب اسلامی” قرار گرفت.

یک منبع آگاه نیز به ایسنا اعلام کرده است : در عملیات سحرگاه یکشنبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اربیل سه صهیونیست به هلاکت رسیدند و حداقل ۷ نفر شدیدا مجروح شدند.

این منبع درخصوص عملیات موشکی سحرگاه یکشنبه در مقر رژیم صهیونیستی در اربیل عراق به شبکه العالم گفت: این عملیات در واکنش به تعرض پهپادی چندی پیش رژیم صهیونیستی به منطقه “ماهیدشت “صورت گرفته است.

این منبع تاکید کرد: مدت ها است برای پاسخگویی به این تعرض رژیم صهیونیستی برنامه ریزی شده بود اما مترصد شرایطی بودیم که به شکل دقیق و توام با حساسیت صرفا رژیم هدف قرار گیرد و پاسخ مناسب دریافت کند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا اربیل عراق برای پاسخ دادن به این رژیم انتخاب شده است تاکید کرد: تعرض رژیم به ماهیدشت از اقلیم صورت پذیرفته بود و لذا بایستی از همان منطقه پاسخ دریافت می‌کرد.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.