Sunday, 3 July , 2022
امروز : یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ - 4 ذو الحجة 1443
شناسه خبر : 19411
  پرینتخانه » ورزش, وقایع اتفاقیه تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۱ |

بوریس بکر به دو سال و نیم زندان محکوم شد

بوریس بکر، ستاره سابق تنیس آلمان به دلیل پنهان کردن دارایی‌هایش توسط دادگاهی در لندن به دو سال و نیم زندان محکوم شد. دادگاه ساوت‌وارک لندن رأی نهایی خود را در مورد پرونده ورشکستگی بوریس بکر ۵۴ ساله صادر کرد. بر اساس حکم دادگاه، نیمی از حکم زندان آقای بکر لازم‌الاجرا و نیمی دیگر به […]

بوریس بکر به دو سال و نیم زندان محکوم شد

بوریس بکر، ستاره سابق تنیس آلمان به دلیل پنهان کردن دارایی‌هایش توسط دادگاهی در لندن به دو سال و نیم زندان محکوم شد.

دادگاه ساوت‌وارک لندن رأی نهایی خود را در مورد پرونده ورشکستگی بوریس بکر ۵۴ ساله صادر کرد. بر اساس حکم دادگاه، نیمی از حکم زندان آقای بکر لازم‌الاجرا و نیمی دیگر به صورت تعلیقی خواهد بود.

بکر در سال ۲۰۱۷ اعلام ورشکستگی کرد و نتوانست بازپرداخت بدهی‌هایش را انجام دهد اما بعد مشخص شد که او صدها هزار پوند از حساب شخصی خود را به حساب‌های افراد دیگر واریز کرده است. همچنین مشخص شده که او ملکی در آلمان، ۸۲۵ هزار یورو وام و سهام در یک شرکت فناوری را پنهان کرده است.

بکر با رد اتهاماتش گفته که او با مسئولانی که وظیفه بررسی دارایی‌های او را بر عهده داشتند، همکاری کرده است. اما دادستان در جلسه صدور حکم این قهرمان سابق تنیس گفت که او «غیرصادقانه» رفتار کرده است.

این ستاره سابق تنیس ۲۴ اتهام داشت که دادگاه او را از ۲۰ اتهام تبرئه کرد اما در ۴ فقره مجرم شناخت. 

ستاره سابق تنیس آلمان که ۶ قهرمانی گرند اسلم را در کارنامه ورزشی خود دارد از سال ۲۰۱۲ در بریتانیا زندگی می‌کند. آقای بکر پس از بازنشستگی در ورزش در سال ۱۹۹۹ به تفسیر رویدادهای ورزشی روی آورد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.