Friday, 17 September , 2021
امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ - 10 صفر 1443
شناسه خبر : 4726
  پرینتخانه » سیاست, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۰۸ |
وزیر امور خارجه ایران

به زودی طرح سازنده و دقیق‌مان درباره برجام را ارائه خواهیم کرد

  وزیر امور خارجه ایران با تأکید بر این‌که عرصه سیاسی ایران پویاست و مقامات نظرات مختلفی مطرح می‌کنند که نباید با سیاست رسمی دولت اشتباه گرفته شود، اعلام کرد طرح اقدام سازنده و دقیق ایران به‌زودی از طریق کانال‌های دیپلماتیک ارائه خواهد شد. محمدجواد ظریف در واکنش به اظهارات اخیر محسن رضایی در مصاحبه […]

به زودی طرح سازنده و دقیق‌مان درباره برجام را ارائه خواهیم کرد
 

وزیر امور خارجه ایران با تأکید بر این‌که عرصه سیاسی ایران پویاست و مقامات نظرات مختلفی مطرح می‌کنند که نباید با سیاست رسمی دولت اشتباه گرفته شود، اعلام کرد طرح اقدام سازنده و دقیق ایران به‌زودی از طریق کانال‌های دیپلماتیک ارائه خواهد شد.

محمدجواد ظریف در واکنش به اظهارات اخیر محسن رضایی در مصاحبه با فاینشنال تایمز در مورد برجام و مذاکرات هسته‌ای در حساب کاربری‌اش در توئیتر نوشت: «عرصه سیاسی ایران پویاست و مقامات نظرات متنوعی مطرح می‌کنند. اما آن نظرات نباید با سیاست رسمی دولت اشتباه گرفته شود. من، به عنوان وزیر خارجه و مذاکره‌کننده ارشد هسته‌ای ایران، به زودی طرح اقدام سازنده و دقیق خودمان را ارائه خواهم کرد؛ البته از طریق کانال‌های دیپلماتیک.»

محسن رضایی اخیرا در مصاحبه با فاینشنال تایمز گفته است: ایران آماده است به مذاکرات هسته‌ای با آمریکا و دیگر قدرت‌های جهان باز گردد اگر طرف‌های مقابل سیگنال واضحی بفرستند که تحریم‌ها تا یک سال آینده برداشته می‌شود. آنها باید به ما اعلام کنند و اطمینان خاطر دهند تحریم‌های اعمال‌شده بعد از برجام در عرض یک سال برداشته می‌شوند.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.