Friday, 22 October , 2021
امروز : جمعه, ۳۰ مهر , ۱۴۰۰ - 16 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 6887
  پرینتخانه » سیاست, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴:۰۶ |
رئیس جمهور مصر

بدون باج‌خواهی مانع نفوذ مهاجران به اروپا می‌شویم

  رئیس جمهور مصر اعلام کرد: ما مانع نفوذ مهاجران غیرقانونی به اروپا می‌شویم و به استفاده از آنها برای باج خواهی سیاسی و یا اقتصادی فکر نمی‌کنیم. عبدالفتاح سیسی در گفت‌وگو با روزنامه آلمانی «دی ولت» خاطرنشان کرد، در حال حاضر حدود شش میلیون مهاجر در مصر زندگی می‌کنند و دولت مصر از سپتامبر […]

بدون باج‌خواهی مانع نفوذ مهاجران به اروپا می‌شویم
 

رئیس جمهور مصر اعلام کرد: ما مانع نفوذ مهاجران غیرقانونی به اروپا می‌شویم و به استفاده از آنها برای باج خواهی سیاسی و یا اقتصادی فکر نمی‌کنیم.

عبدالفتاح سیسی در گفت‌وگو با روزنامه آلمانی «دی ولت» خاطرنشان کرد، در حال حاضر حدود شش میلیون مهاجر در مصر زندگی می‌کنند و دولت مصر از سپتامبر ۲۰۱۶ مانع نفوذ غیرقانونی مهاجران به اروپا می‌شود.

وی در ادامه افزود: ما چیزی در مقابل از اروپا نمی‌خواهیم. ما حتی به فکر استفاده از آن برای باج خواهی سیاسی یا اقتصادی نیستیم.

عبدالفتاح سیسی همچنین تصریح کرد: رویکرد و شیوه جدیدی لازم است و مطمئناً شما نمی‌توانید از هر مهاجر غیرقانونی استقبال کنید و به اروپا پیشنهاد می‌کنیم که در سازماندهی مهاجرت قانونی مشارکت کند.

رئیس جمهوری مصر همچنین اظهار کرد: اروپا می‌تواند به ایجاد افق‌های اقتصادی در مصر؛ جایی که در آن بیش از یک میلیون جوان سالانه وارد بازار کار می‌شوند، کمک کند.

وی در پایان گفت: ایجاد فرصت‌های شغلی امکان‌پذیر نیست مگر در صورتی که اروپا به ما در ساخت صنایع کمک کند.

 


 

برچسب ها
, , ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.