Saturday, 23 October , 2021
امروز : شنبه, ۱ آبان , ۱۴۰۰ - 17 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 4791
  پرینتخانه » فرهنگ و هنر, وقایع اتفاقیه تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴ |

بازگشایی کتابفروشی های آلمان به عنوان مشاغل ضروری

  آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان از بازگشایی کتابفروشی‌های آلمان از تاریخ ۸ مارس خبر داده است. صدراعظم آلمان اعلام کرد که برنامه‌ای برای خروج از قرنطینه کاهش محدودیت‌ها در این کشور در دست اقدام دارد که بازگشایی کتابفروشی‌ها از تاریخ ۸ مارس نیز شامل آن می‌شود. لازم به ذکر است که فروشگاه‌های کتاب در […]

بازگشایی کتابفروشی های آلمان به عنوان مشاغل ضروری
 

آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان از بازگشایی کتابفروشی‌های آلمان از تاریخ ۸ مارس خبر داده است.

صدراعظم آلمان اعلام کرد که برنامه‌ای برای خروج از قرنطینه کاهش محدودیت‌ها در این کشور در دست اقدام دارد که بازگشایی کتابفروشی‌ها از تاریخ ۸ مارس نیز شامل آن می‌شود. لازم به ذکر است که فروشگاه‌های کتاب در این کشور به استثنای چند مورد از تاریخ ۱۶ دسامبر سال گذشته میلادی تاکنون بسته بوده‌اند.

بورسنبلات، مجله تجارت کتاب آلمان می‌گوید فروشگاه‌های کتاب در کنار گل‌فروشی‌ها و آموزشگاه‌های رانندگی در قرنطینه‌های احتمالی آینده جزو مشاغل ضروری محسوب خواهند شد؛ البته مشروط به اینکه بازگشایی کتابفروشی‌ها با رعایت کامل تمام نکات بهداشتی و نظارت بر حضور تعداد مشتری‌ها همراه باشد.

چندی پیش نیز وزیر فرهنگ آلمان از اختصاص یک بودجه حمایتی ۵۰ میلیون یورویی به ناشران و کتابفروشی‌های آلمان در دوران کرونا خبر داد که این امر موجب دلخوشی اهالی نشر و کتابفروشی‌های این کشور که به دلیل تعطیلی با چالش‌ها و مشکلات متعددی روبه‌رو هستند شد.

 


 

برچسب ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.