Monday, 14 June , 2021
امروز : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ - 5 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 7957
  پرینتخانه » اخبار روز, جامعه تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹ |

بازداشت ۲۰ نفر درباره گرانی روغن

  رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری ۲۰ سرشاخه اصلی در رابطه گرانی اخیر بازار روغن خبر داد. سرهنگ علی ولیپور گودرزی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا هنوز هم احتکار در زمینه ماسک و اقلام بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا در پایتخت داریم یا خیر، اظهار کرد: احتکار در زمینه […]

بازداشت ۲۰ نفر درباره گرانی روغن
 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری ۲۰ سرشاخه اصلی در رابطه گرانی اخیر بازار روغن خبر داد.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا هنوز هم احتکار در زمینه ماسک و اقلام بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا در پایتخت داریم یا خیر، اظهار کرد: احتکار در زمینه ماسک و اقلام ضدعفونی کننده خیلی کم شده است و دیگر مانند روزهای اول مشکلی در این زمینه نداریم و حتی شاید بتوان گفت بیشتر از حد نیاز هم ما این اقلام را در کشور داریم و تولید می‌کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا فروش خارج از شبکه در زمینه اقلام بهداشتی مربوط به کرونا مانند ماسک و الکل داریم یا خیر، گفت: در این زمینه خیر، موردی گزارش نشده است در برخی اقلام دیگر فروش خارج از شبکه داریم.

سرهنگ ولیپور گودرزی با اشاره به گرانی روزهای اخیر در بازار روغن گفت: با گشت‌های مشترکی که با تعزیرات داشتیم و با ورود مستقیم دادستان تهران در این زمینه بیش از ۲۰ نفر از نفرات اصلی که در این موضوع دست داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: اگر افراد در معاملاتی که مربوط به ماینر می‌شود مالباخته شوند و در واقع فردی از این طریق از افراد کلاهبرداری کنند و فرد مالباخته اطلاعی از معاملات ماینری نداشته باشد می‌تواند به پلیس امنیت اقتصادی مراجعه و ثبت شکایت کند.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.