Wednesday, 10 August , 2022
امروز : چهارشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۴۰۱ - 13 محرم 1444
شناسه خبر : 9491
  پرینتخانه » اخبار روز, فرهنگ و هنر تاریخ انتشار : ۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۲:۱۳ |

باران کوثری در نقش فروغ فرخزاد

باران کوثری در جدیدترین اثر سینمایی خود، نقش فروغ فرخزاد را بازی خواهد کرد. جهانگیر کوثری، سال گذشته در مصاحبه‌ای اظهار کرد که فیلمنامه فیلم سینمایی «فروغ فرخزاد» از سوی او و نعیمه اسلامی در حال نگارش است و به‌زودی ساخته خواهد شد؛ حال خبری منتشر شده که حکایت از بازی باران کوثری در نقش […]

باران کوثری در نقش فروغ فرخزاد
باران کوثری در جدیدترین اثر سینمایی خود، نقش فروغ فرخزاد را بازی خواهد کرد.

جهانگیر کوثری، سال گذشته در مصاحبه‌ای اظهار کرد که فیلمنامه فیلم سینمایی «فروغ فرخزاد» از سوی او و نعیمه اسلامی در حال نگارش است و به‌زودی ساخته خواهد شد؛ حال خبری منتشر شده که حکایت از بازی باران کوثری در نقش فروغ فرخزاد دارد.

فیلم جهانگیر کوثری به چند مقطع سنی فروغ فرخزاد و وقایع و اتفاقات پیرامونش می‌پردازد و پیش‌بینی می‌شود تا جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شود.

بدون شک باران کوثری برای بازی در این نقش با چالش‌های متعددی روبه‌روست؛ چراکه از هم‌اکنون انتقادات زیادی به او و انتخابش می‌شود و عده‌ای معتقدند که این نقش به واسطه حضور پدرش در این فیلم به او داده شده است.

با اینکه باران کوثری با ایفای نقش در بیش از ۵۰ فیلم سینمایی به عنوان یکی از بازیگران پخته سینمای ایران مطرح می‌شود؛ اما با توجه به اتفاقات رخ داده، این‌ روزها او زنی تنها در آستانه‌ فصل سرد است؛ چراکه باید تا زمستان و جشنواره فیلم فجر صبر کرد و دید که او این بار چطور پاسخ منتقدانش را می‌دهد.
 
باران کوثری ۲۵ مهر ۱۳۶۴ در تهران به دنیا آمده و دانش‌آموخته رشته نمایش از هنرستان سوره است. او فرزند رخشان بنی‌اعتماد، کارگردان و جهانگیر کوثری تهیه‌کننده، مجری، گزارشگر فوتبال و روزنامه‌نگار است. «بهترین بابای دنیا» (۱۳۷۰) ساخته داریوش فرهنگ، نخستین تجربه بازیگری اوست. نقش‌آفرینی‌های بعدی وی تا سال ۱۳۸۰ به تمامی در فیلم‌های مادرش رخشان بنی‌اعتماد است. او تا به امروز در بیش از ۵۰ فیلم سینمایی ایفای نقش کرده است که از این میان می‌توان به «عرق سرد»، «خوابگاه دختران»، «روز سوم»، «دایره زنگی»، «عصبانی نیستم»، «مستانه»، «لانتوری» و «سد معبر» اشاره کرد. 

 


به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.