Sunday, 3 July , 2022
امروز : یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ - 4 ذو الحجة 1443
شناسه خبر : 17586
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, حمله روسیه به اوکراین تاریخ انتشار : ۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱:۰۴ |

اگر من بودم پوتین نمی توانست به اوکراین حمله کند

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا با مطرح کردن این پرسش که آیا ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در زمان ریاست‌جمهوری او دستور اعزام نیروهای اضافی به اوکراین را می‌داد، از تحریم‌های اولیه جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا به‌عنوان «تحریم‌های ضعیف» انتقاد کرد. ترامپ در بیانیه‌ای گفت: «اگر به درستی کنترل می‌شد، مطلقا هیچ دلیلی وجود نداشت که وضعیتی که […]

اگر من بودم پوتین نمی توانست به اوکراین حمله کند

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا با مطرح کردن این پرسش که آیا ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در زمان ریاست‌جمهوری او دستور اعزام نیروهای اضافی به اوکراین را می‌داد، از تحریم‌های اولیه جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا به‌عنوان «تحریم‌های ضعیف» انتقاد کرد.

ترامپ در بیانیه‌ای گفت: «اگر به درستی کنترل می‌شد، مطلقا هیچ دلیلی وجود نداشت که وضعیتی که در حال حاضر در اوکراین اتفاق می‌افتد، رخ می‌داد. من ولادیمیر پوتین را به خوبی می‌شناسم و او هرگز در دوران دولت ترامپ کاری را که اکنون انجام می‌دهد انجام نمی داد، به هیچ وجه!»

ترامپ همچنین نسبت به تسخیر یک کشور و یک قطعه عظیم از زمین‌های استراتژیک توسط روسیه ابراز خشم کرد که البته کاملا در تضاد با برخی از اظهارات گذشته او در کم‌اهمیت جلوه دادن اشغال خاک اوکراین توسط است.


برچسب ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.