Monday, 8 August , 2022
امروز : دوشنبه, ۱۷ مرداد , ۱۴۰۱ - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 9483
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست, صفحه ویژه انتخابات تاریخ انتشار : ۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱:۵۶ |

اعلام حمایت دوباره همتی از رئیسی

  عبدالناصر همتی در صفحه رسمی خود در توییتر از تاکید نامزد پیروز انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ بر تقویت سرمایه اجتماعی استقبال و حمایت کرد. رئیس پیشین بانک مرکزی که این روزها به اتاق کار خود در دانشگاه تهران بازگشته، در توییتر نوشت: «امشب در مراسم تقدیر از فعالان و جوانان ستاد انتخاباتی و نمایندگان […]

اعلام حمایت دوباره همتی از رئیسی
 

عبدالناصر همتی در صفحه رسمی خود در توییتر از تاکید نامزد پیروز انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ بر تقویت سرمایه اجتماعی استقبال و حمایت کرد.

رئیس پیشین بانک مرکزی که این روزها به اتاق کار خود در دانشگاه تهران بازگشته، در توییتر نوشت: «امشب در مراسم تقدیر از فعالان و جوانان ستاد انتخاباتی و نمایندگان احزاب اصلاح‌طلب حامی، از تأکید امروز جناب آقای رئیسی بر تقویت سرمایه اجتماعی استقبال کردم. این نیازمند اقدام عملی ایشان برای افزایش تمایل به مشارکت و تقویت اعتماد بین مردم و رابطه خوب بین مردم و دولت است.»

هر چند همتی در این توییت از رقیب پیشین و رئیس جمهوری برگزیده حمایت کرده اما برخی کاربران با استفاده از کلیدواژه‌هایی چون «زیر میز» و «جناب آقای» به رویکرد نامزد ناکام انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داده‌اند.

توييت همتي در استقبال از سخنان رئيسي

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.