Saturday, 28 May , 2022
امروز : شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱ - 27 شوال 1443
شناسه خبر : 16973
  پرینتخانه » اخبار روز, فرهنگ و هنر تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۸ |

سخنگوی دولت: از هر فیلمی که «مردمی باشد» حمایت می‌کنیم

سخنگو و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با بیان اینکه دولت از هر فیلمی که مردمی باشد حمایت می‌کند، گفت: شنبه هفته بعد در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، موضوع افزایش همه‌گیری سویه «امیکرون» بررسی می‌شود، پیش‌بینی می‌کنم با محدودیت‌های بیشتری مواجه شویم. علی بهادری جهرمی در محل خانه جشنواره فیلم فجر گفت: جشنواره فیلم […]

سخنگوی دولت: از هر فیلمی که «مردمی باشد» حمایت می‌کنیم

سخنگو و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با بیان اینکه دولت از هر فیلمی که مردمی باشد حمایت می‌کند، گفت: شنبه هفته بعد در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، موضوع افزایش همه‌گیری سویه «امیکرون» بررسی می‌شود، پیش‌بینی می‌کنم با محدودیت‌های بیشتری مواجه شویم.

علی بهادری جهرمی در محل خانه جشنواره فیلم فجر گفت: جشنواره فیلم فجر طنین اصلی جشن‌های دهه فجر است و هر ایرانی دوست دارد که  در این رویداد  که با جشن پیروزی انقلاب جزو که محوری ترین جشن های ماست شرکت کند.

سخنگوی دولت جشنواره فیلم فجر را نمایش فرهنگ و هنر ایران زمین با هنر متعالی سینما دانست و گفت: حضورم در خانه جشنواره، ادای احترام به جامعه فرهنگ و هنر و همنشینی با هنرمندان دوست داشتنی در جشن سالگرد پیروزی انقلاب است.

سخنگوی دولت با اشاره به این که شنبه گذشته صحبت‌هایی در خصوص جشنواره های دهه فجر شد، تصریح کرد: شنبه هفته بعد که جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا است و  با توجه به افزایش میزان همه گیری سویه ا میکرون مباحث جدید مطرح شده است و پیش بینی می کنم با محدودیت های بیشتری مواجه شویم اما همه باید دعا کنیم مرحله به جایی نرسد که نیازمند تعطیلی برنامه‌های عمومی شود.  

بهادری جهرمی درباره علت عدم تشکیل جلسه شورای عالی سینما گفت: اصل شورا هنوز به تصویب هیات وزیران نرسیده ، اما در دستور کار است و در نوبت تصویب است.

وی همچنین گفت: دولت از هر فیلمی که مردمی باشد حمایت می‌کند، وزیر فرهنگ و ارشاد از همه اعضای هیات دولت دعوت کرده‌اند و در حدی که فرصت اجازه بدهد وزیران تشریف می‌آورند.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.