Sunday, 28 November , 2021
امروز : یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰ - 23 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 9786
  پرینتخانه » اخبار روز, جامعه تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۳:۲۰ |

قتل‌عام یک خانواده توسط داماد در خوزستان

  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از قتل ۴ نفر اعضای یک خانواده و زخمی شدن یک نفر در شهرستان گتوند خبر داد. سرهنگ حکیم عبداللهی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت ۳ و ۴۵ دقیقه امروز در شهرستان گتوند داماد یک خانواده ۴ نفر از اعضای […]

قتل‌عام یک خانواده توسط داماد در خوزستان
 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از قتل ۴ نفر اعضای یک خانواده و زخمی شدن یک نفر در شهرستان گتوند خبر داد.

سرهنگ حکیم عبداللهی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت ۳ و ۴۵ دقیقه امروز در شهرستان گتوند داماد یک خانواده ۴ نفر از اعضای خانواده همسر خود اعم از پدرزن (که دایی وی بوده)، مادرزن، برادرزن و همسر خود را به قتل رساند و یکی از همسایه‌ها را هم زخمی کرد.

وی افزود: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ شهرستان گتوند با فعال‌سازی گشت‌های نامحسوس و هدفمند و انجام اقدامات تخصصی قاتل را در کمتر از یک ساعت شناسایی و در عملیات تعقیب و گریز و استفاده از قانون به کارگیری سلاح و آتش متقابل پای وی را هدف قرار داده و آن را دستگیر کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه در بازرسی از خودروی متهم یک قبضه کلاشینکف به همراه ۱۳ عدد فشنگ مربوطه کشف شد، افزود: پرونده همچنان در دست بررسی است.


برچسب ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.