Sunday, 28 November , 2021
امروز : یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰ - 23 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 9772
  پرینتخانه » اخبار روز, جامعه تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۳:۰۱ |

واکنش سازمان سنجش به ادعای سخت بودن سئوالات کنکور

  سخنگوی سازمان سنجش گفت: سازمان پژوهش باید ادعای سخت بودن سؤالات کنکور را به صورت تخصصی با سند و مدرک اعلام کند. فاطمه زرین‌آمیزی درباره نامه سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش در پی سخت بودن سوالات کنکور ۱۴۰۰، اظهار کرد: سازمان پژوهش ادعایی بر سخت و نامعتبر بودن سوالات آزمون […]

واکنش سازمان سنجش به ادعای سخت بودن سئوالات کنکور
 

سخنگوی سازمان سنجش گفت: سازمان پژوهش باید ادعای سخت بودن سؤالات کنکور را به صورت تخصصی با سند و مدرک اعلام کند.

فاطمه زرین‌آمیزی درباره نامه سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش در پی سخت بودن سوالات کنکور ۱۴۰۰، اظهار کرد: سازمان پژوهش ادعایی بر سخت و نامعتبر بودن سوالات آزمون سراسری سال جاری داشته است که باید به لحاظ تخصصی این ادعا را ثابت کند. وقتی فرد یا نهادی سخنی می‌گوید باید بتواند با سند و مدرک آن را اثبات کند.

او با اشاره به اینکه سازمان سنجش همیشه بر اساس سرفصل‌های اعلام‌شده از سوی وزارت آموزش و پرورش سوالات را مطرح می‌کند، گفت: همان طور که سازمان پژوهش برای حل سخت بودن سوالات کنکور اعلام آمادگی کرده است، ما نیز این آمادگی را داریم. اگر این موضوع تایید شود سازمان سنجش اقدامات خود را برای حل این مشکل اعلام خواهد کرد.

زرین‌آمیزی بیان کرد: هر مشکلی که در پرسش‌ها وجود داشته و حق با داوطلب باشد، ‌بررسی و در نهایت آن پرسش از کلید سوالات اصلاح خواهد شد.


برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.