Saturday, 19 June , 2021
امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰ - 10 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 8208
  پرینتخانه » قـطـار اخـبـار, سیاست تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴ |
فرمانده نیروی هوافضای سپاه

اسرائیلی ها باید دنبال جایی در آلاسکا برای ادامه زندگی باشند

  فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در گفت‌وگو با یک شبکه یمنی تأکید کرد که تهدیدات رژیم صهیونیستی چیزی جز پرت و پلا نیست. سردار سرتیپ امیر علی حاجی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه یمنی «المسیره» تهدیدات اسرائیل را پرت و پلا خواند. بر اساس این گزارش، سرتیپ حاجی زاده تأکید […]

اسرائیلی ها باید دنبال جایی در آلاسکا برای ادامه زندگی باشند
 

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در گفت‌وگو با یک شبکه یمنی تأکید کرد که تهدیدات رژیم صهیونیستی چیزی جز پرت و پلا نیست.

سردار سرتیپ امیر علی حاجی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه یمنی «المسیره» تهدیدات اسرائیل را پرت و پلا خواند.

بر اساس این گزارش، سرتیپ حاجی زاده تأکید کرد:‌ «سخنان رژیم صهیونیستی و تهدیدات آن ها چیزی جز پرت و پلا نیست چراکه نوار محاصره‌شده غزه شکست سختی را به این رژیم تحمیل کرد».

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران ادامه داد: «رژیم صهیونیستی از موشک‌ها و راکت‌های مردم فلسطین که خودشان آن‌ها را از لوله‌های فاضلاب ساختند، شکست خورد».

سردار حاجی زاده اضافه کرد: «رژیم صهیونیستی باید بار و بندیل خود را ببندد و در آمریکا، آلاسکا یا اروپا به دنبال محلی برای زندگی باشد».

وی در پایان تأکید کرد: «رژیم صهیونیستی شکننده است و تهدیدات موساد و گزینه جنگ علیه ایران- به‌ویژه پس از ناتوانی آن‌ها در برابر مقاومت فلسطین- تنها یک پرت و پلاست».

این هشدار پس از اظهارات اخیر برخی مقامات اسرائیل از جمله الی کوهن وزیر اطلاعات اسرائیل است که اخیرا در گفت‌وگو با شبکه سعودی «العربیه» مدعی شده بود که تل‌آویو به ایران اجازه دست‌یابی به سلاح هسته ای را نخواهد داد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.