Friday, 18 June , 2021
امروز : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰ - 9 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 7864
  پرینتخانه » اخبار روز, جامعه تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۵ |

جمع آوری ۱۰ میلیارد تومان فطریه در استان تهران

  مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: تاکنون بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان زکات فطریه و کفارات در سطح استان جمع آوری شده است. سیدابوالفضل پرپنچی با اعلام گزارشی از پرداخت زکات فطریه و کفارات مردم استان تهران از طریق کمیته امداد، افزود: تاکنون بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان زکات فطره و کفارات از طریق […]

جمع آوری ۱۰ میلیارد تومان فطریه در استان تهران
 

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: تاکنون بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان زکات فطریه و کفارات در سطح استان جمع آوری شده است.

سیدابوالفضل پرپنچی با اعلام گزارشی از پرداخت زکات فطریه و کفارات مردم استان تهران از طریق کمیته امداد، افزود: تاکنون بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان زکات فطره و کفارات از طریق کمیته امداد استان تهران جمع‌آوری شده است.

وی، بیان کرد: از مجموع مبلغ جمع آوری شده، تاکنون بالغ بر هفت میلیارد تومان زکات فطریه عام و مابقی زکات فطره سهم سادات و کفارات عمد و غیر عمد بوده است.

دبیر شورای زکات استان تهران با تقدیر از همراهی مردم نیکوکار استان با کمیته امداد در جهت خدمت رسانی به نیازمندان، گفت: زکات جمع اوری شده طبق موازین شرعی با اولویت هزینه‌های درمانی، تأمین جهیزیه و تأمین مسکن مددجویان نیازمند هزینه می‌شود.

پرپنچی، با بیان اینکه همچنان درگاه‌های الکترونیک این نهاد به منظور دریافت فطریه و کفارات مردم استان تهران فعال است،تاکید کرد: سایت کمیته امداد استان تهران به آدرس tehran.emdad.ir ، کد دستوری #۵*۰۲۱ * ۸۸۷۷ * (ستاره ۸۸۷۷ ستاره ۰۲۱ ستاره ۵ مربع)، تلفن گویای ۷۳۵۵ و درج عدد ۱۵ به صورت تفکیکی برای پرداخت فطریه عام و سادات این استان است.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.