Thursday, 24 June , 2021
امروز : پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ - 15 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 7827
  پرینتخانه » قـطـار اخـبـار, سیاست تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۶ |
رجب طیب اردوغان

نتانیاهو هرگز دوست ما نبوده و نخواهد بود

  رئیس‌جمهور ترکیه با تاکید بر اینکه بنیامین نتانیاهو هیچ‌وقت دوست کشورش نبوده و نخواهد بود گفت، به مبارزه با وی ادامه خواهد داد. رجب طیب اردوغان اعلام کرد: نتانیاهو هیچ وقت دوست ما نبوده و نخواهد بود. به مبارزه با نتانیاهو ادامه خواهیم داد، همانگونه که تا امروز ادامه دادیم. اردوغان گفت: من تاکنون با […]

نتانیاهو هرگز دوست ما نبوده و نخواهد بود
 

رئیس‌جمهور ترکیه با تاکید بر اینکه بنیامین نتانیاهو هیچ‌وقت دوست کشورش نبوده و نخواهد بود گفت، به مبارزه با وی ادامه خواهد داد.

رجب طیب اردوغان اعلام کرد: نتانیاهو هیچ وقت دوست ما نبوده و نخواهد بود. به مبارزه با نتانیاهو ادامه خواهیم داد، همانگونه که تا امروز ادامه دادیم.

اردوغان گفت: من تاکنون با نتانیاهو دیدار نکرده‌ام. من فقط با شیمون پرز، رئیس پیشین اسرائیل در اجلاس داووس دیدار کردم. جوابی که در داووس به او دادم، برای همه جهان روشن است. چون آنها کودکان، زنان و بزرگسالان را به شهادت می‌رسانند. در داووس و مجمع عمومی سازمان ملل به ایشان گفتم که شما اینچنین هستید.

وی تصریح کرد: من طی ۴۰ سال گذشته زندگی سیاسی خود را به‌ویژه با مقابله با اینها گذراندم. وقتی بحث از فلسطین می‌شود، ریه‌هایم انگار به صدا در می‌آیند. در مجمع عمومی سازمان ملل بر روی نقشه نشان دادم که این دولت تروریستی اسرائیل از سال ۱۹۴۷ تاکنون سرزمین‌های فلسطین را چگونه اشغال کرده است.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.