Thursday, 24 June , 2021
امروز : پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ - 15 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 7795
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, سیاست تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲ |

اوباما اشیاء پرنده ناشناس را تأیید کرد

  رئیس جمهور پیشین آمریکا تصدیق کرد که مشاهدات اشیاء پرنده ناشناس (UFO) حقیقت دارد و دولت توضیحی برای آن‌ها ندارد. باراک اوباما به شایعاتی مبنی بر اینکه ایالات متحده‌ی آمریکا محلی مخفی برای بیگانگان و فضاپیماهایشان دارد خندید و آن‌ را رد کرد. رئیس جمهور سابق ایالات متحده در تماسی ویدئویی در برنامه‌ی “The […]

اوباما اشیاء پرنده ناشناس را تأیید کرد
 

رئیس جمهور پیشین آمریکا تصدیق کرد که مشاهدات اشیاء پرنده ناشناس (UFO) حقیقت دارد و دولت توضیحی برای آن‌ها ندارد.

باراک اوباما به شایعاتی مبنی بر اینکه ایالات متحده‌ی آمریکا محلی مخفی برای بیگانگان و فضاپیماهایشان دارد خندید و آن‌ را رد کرد.

رئیس جمهور سابق ایالات متحده در تماسی ویدئویی در برنامه‌ی “The Late Late Show” که اوایل روز سه‌شنبه پخش شد به شوخی به مجری برنامه، جیمز کوردن گفت: زمانی که حرف از بیگانگان می‌شود موضوعاتی وجود دارد که نمی‌توانم روی آنتن بگویم.

حقیقت این است که من وقتی وارد دفتر ریاست جمهوری شدم پرسیدم آیا آزمایشگاهی وجود دارد که ما در آن فضایی‌ها و فضاپیما نگه‌داری کنیم؟ و آن‌ها بعد از کمی تحقیقات جواب دادند: نه

اما موضوعی که حقیقت دارد این است که آثار و موارد ضبط شده‌ای از اشیا ناشناخته در آسمان وجود دارد که ما نمی‌دانیم چه هستند. ما نمی‌توانیم توضیحی برای نحوه‌ی حرکت آن‌ها و مسیرشان پیدا کنیم این اشیاء الگوی مشخص قابل توصیفی ندارند.

من فکر می‌کنم مردم هنوز به طور جدی می‌خواهند بفهمند این اشیاء ناشناخته چه هستند اما من امروز چیزی برای گزارش کردن به شما در این مورد ندارم. باراک اوباما این حرف‌ها را در حالی زد که نظر خودش در این مورد را بیان نکرد.

نیروی دریایی مدت‌هاست که صحت ویدئوهای منتشر شده توسط جت‌ها جنگنده را تایید کرده است برخی از آن‌ها به گونه‌ای حرکت می‌کردند که متخصصین حوزه‌ی هوانوردی را گیج می‌کردند.

باراک اوباما همچنین درمورد زندگی شخصی‌ خود صحبت کرد و گفت که وقت بیشتری با همسر و فرزندانش می‌گذارند.

 


برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.