Wednesday, 23 June , 2021
امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ - 14 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 7657
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, سیاست تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵ |

احمد خرم: احمدی نژاد اگر می توانست لباس گورباچوف را می‌پوشید

  احمد خرم، وزیر راه دولت خاتمی، در گفت و گو با روزنامه «اعتماد» انتقاد شدیدی علیه احمدی نژاد مطرح کرد که بخش از آن را در ادامه می خوانید: در دولت نهم و دهم رئیس‌جمهوری در مقابل رهبری ایستاد و دردسرهای زیادی برای کشور ایجاد کرد. ۱۱ روز در خانه تحصن کرده و بست […]

احمد خرم: احمدی نژاد اگر می توانست لباس گورباچوف را می‌پوشید
 

احمد خرم، وزیر راه دولت خاتمی، در گفت و گو با روزنامه «اعتماد» انتقاد شدیدی علیه احمدی نژاد مطرح کرد که بخش از آن را در ادامه می خوانید:

در دولت نهم و دهم رئیس‌جمهوری در مقابل رهبری ایستاد و دردسرهای زیادی برای کشور ایجاد کرد. ۱۱ روز در خانه تحصن کرده و بست نشستند و حتی اگر می‌توانستند، لباس گورباچوف را می‌پوشیدند که با هوشیاری تقابل با رهبری معظم خنثی شد. الان هم بیم آن می‌رود که کاندیدایی با وزن پایین بیاید و همچنین جامعه مجددا یکدست شود و موانعی بلند نظام و کشور را احاطه کند.

در دوران دولت‌های نهم و دهم سوءمدیریت، سوءاستفاده، خودمحوری، خودشیفتگی به جای برنامه‌محوری و فراموشی و تکیه کردن به خرد جمعی در جامعه و… کشور را به شرایطی رساند که حتی برخی از هم‌سلیقه‌های دولت وقت از این گفتند که کشور در لبه برتگاه قرار دارد. در آن سال‌ها هواداران اهل منطق مدافعان و دلسوزان مصالح کشور حاشیه‌نشین شده و در خانه نشستند تا گروهی بی‌منطق و غیرکارشناس با هر کاری که انجام می‌دادند، ضربه مهلکی به کشور وارد کنند. آن هم در حالی که معلوم بود، کشور شدیدا به اصلاحات نیاز دارد.

 

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.