Sunday, 25 July , 2021
امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ - 16 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 7448
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, سیاست, صفحه ویژه انتخابات تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳ |

محمود احمدی نژاد نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد

  محمود احمدی نژاد با حضور در وزارت کشور به صورت رسمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد. احمدی نژاد قبل از حرکت به سمت وزارت کشور برای طرفدارانش سخنرانی کرد و شایعه واکسن زدنش را به تمسخر گرفت. محمود احمدی‌نژاد پس از نام‌نویسی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در صورت تایید نشدن صلاحیت در انتخابات […]

محمود احمدی نژاد نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد
 

محمود احمدی نژاد با حضور در وزارت کشور به صورت رسمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد.

حضور محمود احمدی‌نژاد در دومین روز ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری ۱۴۰۰

احمدی نژاد قبل از حرکت به سمت وزارت کشور برای طرفدارانش سخنرانی کرد و شایعه واکسن زدنش را به تمسخر گرفت.

حضور محمود احمدی‌نژاد در دومین روز ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری ۱۴۰۰

محمود احمدی‌نژاد پس از نام‌نویسی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در صورت تایید نشدن صلاحیت در انتخابات شرکت نمی‌کنم، به کسی رای نمی‌دهم و از هیچ نامزدی هم حمایت نخواهم کرد.

محمود احمدی‌نژاد پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه خداوند را امروز سپاسگزارم که یک بار دیگر با ملت بزرگ ایران سخن می گویم، با تبریک پیشاپیش عید سعید فطر گفت: کمتر کسی است که بر حساسیت شرایط کنونی و سرنوشت‌ساز بودن آن اذعان نداشته باشد. شرایط کشور از نظر اقتصادی سیاسی داخلی و خارجی فرهنگی اجتماعی و امنیتی بسیار دشوار است.

وی افزود: دروغ، فساد سازمان یافته، تبعیض اشرافیت مذهبی سیاسی و اقتصادی مردم را از اصلاح امور در چارچوب ساختار های موجود نا امید کرده است. حقیقتاً روالی که اکنون  کشور اداره می‌شود امکان اصلاح وجود ندارد. همه ما باید برای اصلاح اساسی روند امور  اقدام کنیم.

رئیس دولت‌های نهم و دهم تصریح کرد: دوری از اهداف و مبانی انقلاب، دور زدن مردم جدا کردن منافع شخصی و گروهی از منافع عمومی تنها بخشی از این اشکالات است. جدا شدن حکومت از مردم و دور کردن آنها از تصمیم‌گیری کار را به جایی رسانده که مردم از اهداف انقلاب و تاسیس جمهوری اسلامی دور شدند؛ زمانی انتخابات برای حضور پرشور مردم بود و روی آن در مقابل کشورهای شرقی و غربی حساب می‌کردند و باعث سربلندی بود  اما اکنون از آن خودداری می‌شود چرا که نشانه شرمندگی است.

احمدی‌نژاد گفت: در صورت تایید نشدن صلاحیت، در انتخابات شرکت نمی‌کنم، به کسی رای نخواهم داد و از هیچ نامزدی هم حمایت نخواهم کرد. من در دو انتخابات ریاست جمهوری سال‌های ۹۲ و ۹۶ رای سفید دادم.

 


 

 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.