Friday, 7 May , 2021
امروز : جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 26 رمضان 1442
شناسه خبر : 6744
  پرینتخانه » اخبار بالا, امــروز در تــاریخ, سیاست تاریخ انتشار : ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰:۴۲ |

بشار اسد باز هم نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد

  رئیس جمهور سوریه به صورت رسمی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری آتی این کشور درخواست داد. حموده صباغ، رئیس پارلمان سوریه اعلام کرد، بشار اسد، رئیس جمهور فعلی این کشور به صورت رسمی متقاضی نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری آتی شد. بشار اسد درخواست نامزدی خود در این انتخابات را که قرار است […]

بشار اسد باز هم نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد
 

رئیس جمهور سوریه به صورت رسمی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری آتی این کشور درخواست داد.

حموده صباغ، رئیس پارلمان سوریه اعلام کرد، بشار اسد، رئیس جمهور فعلی این کشور به صورت رسمی متقاضی نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری آتی شد.

بشار اسد درخواست نامزدی خود در این انتخابات را که قرار است ۲۶ ماه مه برگزار شود به دیوان عالی قانون اساسی سوریه ارائه کرد.

صباغ در جلسه پارلمان که تلویزیون رسمی سوریه پخش کرد، گفت، پارلمان از سوی دیوان عالی قانون اساسی مطلع شده است که بشار اسد درخواست کاندیداتوری برای پست ریاست جمهوری را ارائه داده است که ششمین درخواست برای نامزدی در این انتخابات است.

رئیس پارلمان سوریه در جریان نشست فوق‌العاده پارلمان اعلام کرد که انتخابات ریاست جمهوری سوریه در خارج از این کشور بیستم مه (۳۰ اردیبهشت) و در داخل کشور نیز ۲۶ مه (پنجم خرداد) برگزار خواهد شد.

وی از نامزدهای تصدی پست ریاست جمهوری خواست که طی ۱۰ روز از ۱۹ آوریل تا ۲۸ همین ماه درخواست‌هایشان را به دادگاه عالی قانون اساسی این کشور ارائه دهند.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.