Saturday, 15 May , 2021
امروز : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 4 شوال 1442
شناسه خبر : 6689
  پرینتخانه » ورزش, وقایع اتفاقیه تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶ |

حمله رئیس فیفا به جنجال سوپرلیگ اروپا

  رییس فیفا رسما مخالفت خود را در خصوص راه اندازی سوپرلیگ اروپا اعلام کرد. حواشی ایجاد سوپرلیگ همچنان ادامه دارد. آخرین واکنش نسبه به این ماجرا  از سوی اینفانتینو رئیس فیفا صورت گرفته است. باشگاه‌های بزرگ اروپایی با وجود مخالفت یوفا و فیفا رسما در بیانیه‌ای از شروع “سوپر لیگ اروپا” خبر دادند که […]

حمله رئیس فیفا به جنجال سوپرلیگ اروپا
 

رییس فیفا رسما مخالفت خود را در خصوص راه اندازی سوپرلیگ اروپا اعلام کرد.

حواشی ایجاد سوپرلیگ همچنان ادامه دارد. آخرین واکنش نسبه به این ماجرا  از سوی اینفانتینو رئیس فیفا صورت گرفته است.

باشگاه‌های بزرگ اروپایی با وجود مخالفت یوفا و فیفا رسما در بیانیه‌ای از شروع “سوپر لیگ اروپا” خبر دادند که بازتاب گسترده ای داشته است و خیلی از شخصیت های ورزشی و رسانه ها به انتقاد از این تصمیم پرداختند.

جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا در واکنش به این اخبار گفت: می خواهم خیلی شفاف و واضح بیان کنم که فیفا به هیچ وجه سوپر لیگ را به رسمیت نمی شناسد و برای تیم ها و بازیکنانی که در این لیگ شرکت کنند، جریمه هایی در نظر گرفتیم. موضع ما کاملا بر این است که از یوفا حمایت کنیم و جلوی هر گونه بحث دیگری را خواهیم گرفت. باشگاه های خاطی باید بدانند در صورتی که از یوفا تبعیت نکنند، انتظار هر برخوردی را داشته باشند و این موضوع خیلی شفاف از طرف فیفا و یوفا بیان شده است.

خیلی از شخصیت های ورزشی و غیرورزشی نیز در یک روز گذشته به این امر واکنش نشان دادند و برگزاری رقابت های سوپرلیگ بین قدرت های جهان را کار اشتباه برای خدشه دار کردن روح فوتبال دانستند.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.