Saturday, 8 May , 2021
امروز : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 27 رمضان 1442
شناسه خبر : 6591
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست, صفحه ویژه انتخابات تاریخ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۷ |

ضرغامی دعوت شورای وحدت اصولگرایان را رد کرد

  عزت الله ضرغامی ضمن رد کردن دعوت شورای وحدت اصولگرایان اظهار کرد: مستقل از احزاب و تشکلهای سیاسی آمده ام. عزت الله ضرغامی درپاسخ به این پرسش که روز گذشته آقای متکی، سخنگوی شورای وحدت شما را یکی از نامزدهایی معرفی کرد که که شورای وحدت برای انتخابات ۱۴۰۰ مورد بررسی قرار خواهد داد. […]

ضرغامی دعوت شورای وحدت اصولگرایان را رد کرد
 

عزت الله ضرغامی ضمن رد کردن دعوت شورای وحدت اصولگرایان اظهار کرد: مستقل از احزاب و تشکلهای سیاسی آمده ام.

عزت الله ضرغامی درپاسخ به این پرسش که روز گذشته آقای متکی، سخنگوی شورای وحدت شما را یکی از نامزدهایی معرفی کرد که که شورای وحدت برای انتخابات ۱۴۰۰ مورد بررسی قرار خواهد داد. آیا شما در این فرآیند حضور دارید گفت: بارها اعلام کرده ام که برای تقویت جبهه انقلاب، به صورت« مستقل » خواهم آمد.

وی افزود: ضمن احترام به همه‌ی نامزد ها، رقبا، تشکل های سیاسی و تشکر از تلاش آنان برای مشارکت هرچه پرشورتر مردم در انتخابات، بنای ورود به سازوکار های مرسوم را ندارم.

پیش از این منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفته بود که ۱۰ گزینه اصلی شورای وحدت اصول‌گرایان برای انتخابات ریاست‌جمهوری این‌ها هستند: سید ابراهیم رئیسی،محمد باقر قالیباف، محسن رضایی، سعید جلیلی، حسین دهقان، علی نیکزاد، حسین قاضی‌زاده هاشمی، عزت‌الله ضرغامی، رستم قاسمی و سعید محمد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.