Saturday, 8 May , 2021
امروز : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 27 رمضان 1442
شناسه خبر : 6378
  پرینتخانه » اخبار روز, ورزش تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸ |

سوپر گل مهدی طارمی به چلسی

  مهدی طارمی برابر چلسی نیمکت‌نشین بود اما او بعد از حضور در زمین یکی از زیباترین گل‌های چند سال اخیر لیگ قهرمانان را به ثمر رساند. در بازی برگشت از مرحله‌ یک‌چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، چلسی با نتیجه یک بر صفر مقابل پورتو مغلوب شد. در این دیدار مهدی طارمی که از […]

سوپر گل مهدی طارمی به چلسی
 

مهدی طارمی برابر چلسی نیمکت‌نشین بود اما او بعد از حضور در زمین یکی از زیباترین گل‌های چند سال اخیر لیگ قهرمانان را به ثمر رساند.

در بازی برگشت از مرحله‌ یک‌چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، چلسی با نتیجه یک بر صفر مقابل پورتو مغلوب شد. در این دیدار مهدی طارمی که از دقیقه ۷۰ وارد بازی شده بود، یک سوپرگل استثنائی در دقیقه ۹۳ به ثمر رساند. این گل با ضربه‌ برگردان بود اما برای صعود پورتو کافی نبود.

قطعا با دیدن این گل مهدی طارمی، سرمربی پورتو از اینکه چرا به طارمی از همان ابتدا بازی نداده است، پشیمان خواهد شد. پورتو با یک گل بازی را برد اما نتوانست صعود کند و طارمی سوپرگلی زد که قطعا بهترین گل این هفته‌ چمپیونزلیگ بود.

اگر پورتو کمی خوش‌شانس‌تر بود شاید می‌توانست به مرحله‌ بعد صعود کند اما یاران توخل توانستند از نتیجه بازی رفت دفاع کنند و اوضاع برای یاران کونسیچائو دشوار شد. او در دقیقه ۷۰ طارمی را وارد میدان کرد و مهدی هم با سوپرگل خود نشان داد توانایی بسیار بالایی دارد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.