Thursday, 13 May , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 2 شوال 1442
شناسه خبر : 6305
  پرینتخانه » سیاست, اخبار روز تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۲ |

مرگ یک نفر در تیراندازی در برابر بیمارستانی در پاریس

  در پی تیراندازی در مقابل بیمارستانی در پاریس، پایتخت فرانسه دست‌کم یک نفر کشته شد. به گزارش رسانه‌های محلی یک تن نیز در این حمله زخمی شده است. مهاجم از صحنه فرار کرده است و نیروهای امنیتی در جستجوی او هستند. حوالی ساعت ۱:۴۰ بعد از ظهر دوشنبه در مقابل بیمارستان هنری دونان واقع […]

مرگ یک نفر در تیراندازی در برابر بیمارستانی در پاریس
 

در پی تیراندازی در مقابل بیمارستانی در پاریس، پایتخت فرانسه دست‌کم یک نفر کشته شد.

به گزارش رسانه‌های محلی یک تن نیز در این حمله زخمی شده است. مهاجم از صحنه فرار کرده است و نیروهای امنیتی در جستجوی او هستند.

حوالی ساعت ۱:۴۰ بعد از ظهر دوشنبه در مقابل بیمارستان هنری دونان واقع در منطقه ۱۶ پاریس یک مرد و یک زن مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و زخمی شدند. مرد مجروح به دلیل برخورد گلوله به سَرَش جان باخت و زن حادثه دیده که گفته می‌شود از نگهبانان این بیمارستان بوده، به دلیل وخامت حالش در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است.

مطابق اعلام تلویزیون فرانس اَنفو ضارب به وسیله یک دستگاه موتورسیکلت یاماها مدل تی‌ماکس که فاقد پلاک شناسایی بوده از محل حادثه گریخته است.

بیمارستان هنری دونان که مرکز تخصصی درمان سالمندان بوده، اخیرا به یکی از مراکز واکسیناسیون علیه بیماری کووید-۱۹ بدل شده بود.

تحقیقات پلیس برای شناسایی دلایل رخداد این حادثه با احتساب فرضیه تسویه حساب شخصی آغاز شده و جستجو برای یافتن ضارب نیز ادامه دارد.

 

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.