Tuesday, 28 September , 2021
امروز : سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰ - 21 صفر 1443
شناسه خبر : 11984
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, سیاست تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۴ |

وزارت خارجه ایران: فضای تحریم‌های امریکا هالیوودی است

  سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: آمریکایی‌ها این بار با توسل به سناریوهای هالیوودی، تلاش دارند حیات برگرفته از فضای تحریمی را برای خود زنده نگه دارند. سعید خطیب زاده در واکنش به اقدام خزانه‌داری آمریکا در قرار دادن نام چهار شهروند ایرانی در فهرست تحریم‌های آمریکا، گفت: متأسفانه مقامات فعلی آمریکا مسیر شکست‌خورده […]

وزارت خارجه ایران: فضای تحریم‌های امریکا هالیوودی است
 

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: آمریکایی‌ها این بار با توسل به سناریوهای هالیوودی، تلاش دارند حیات برگرفته از فضای تحریمی را برای خود زنده نگه دارند.

سعید خطیب زاده در واکنش به اقدام خزانه‌داری آمریکا در قرار دادن نام چهار شهروند ایرانی در فهرست تحریم‌های آمریکا، گفت: متأسفانه مقامات فعلی آمریکا مسیر شکست‌خورده دولت قبلی را طی می‌کنند.

وی افزود: حامیان و کاسبان تحریم در آمریکا جعبه ابزار تحریمی خود را در اثر مقاومت حداکثری ایران خالی دیده‌اند و این بار با توسل به سناریوهای هالیوودی، تلاش دارند حیات برگرفته از فضای تحریمی را برای خود زنده نگه دارند.

سخنگوی وزارت امورخارجه تصریح کرد: واشنگتن بداند راهی جز ترک اعتیاد تحریمی خود و استفاده از ادبیات و رفتار محترمانه در قبال تهران ندارد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.