Sunday, 19 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰ - 12 صفر 1443
شناسه خبر : 11930
  پرینتخانه » سیاست, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۹ |
نماینده دامغان در مجلس

هر جوانی ازدواج کند شغلش را تضمین می‌کنم

  نماینده مردم دامغان در مجلس با اشاره به اینکه دامغان نیازمند پنج هزار تولد در سال است، گفت: به سهم خودم قول می‌دهم هر جوانی قصد ازدواج داشته باشد شغلش را تضمین کنم. علی اکبر علیزاده با بیان اینکه چرخ‌های توسعه در دامغان به راه افتاده و سرعت گرفته‌است، افزود : نمی گذاریم هیچ […]

هر جوانی ازدواج کند شغلش را تضمین می‌کنم
 

نماینده مردم دامغان در مجلس با اشاره به اینکه دامغان نیازمند پنج هزار تولد در سال است، گفت: به سهم خودم قول می‌دهم هر جوانی قصد ازدواج داشته باشد شغلش را تضمین کنم.

علی اکبر علیزاده با بیان اینکه چرخ‌های توسعه در دامغان به راه افتاده و سرعت گرفته‌است، افزود : نمی گذاریم هیچ دامادی بدون شغل بماند؛ البته منظور از شغل صرفاً شغل اداری و پشت‌میزنشینی نیست. شغل متناسب با توسعه شهرستان را تضمین می‌کنیم.

وی ادامه داد: طبق نظر مدیر شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در سال ٩٩ میزان واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی شهرستان دامغان به‌ اندازه‌  پنج سال گذشته افزایش داشته‌ که این موضوع نزدیک به یکهزار و سه شغل پایدار ایجاد خواهد کرد. 

علیزاده با تاکید بر اینکه در حوزه مطالبه‌گری مشکلات شهرستان دامغان حرکت‌هایی آغاز شده اما کافی نیست یادآور شد: اصل مطالبه را باید با مسئول سازمان و نهاد مربوطه مطرح کرد.

 عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ضمن تاثیر قدرت فضای مجازی در بیان مطالبات شهروندان تصریح کرد: میزان طلاق در کشور ٢/٧ درصد است که در بعضی از شهرها به یک درصد یعنی به ازای هر یک ازدواج یک طلاق نیز رسیده است.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.