Saturday, 23 October , 2021
امروز : شنبه, ۱ آبان , ۱۴۰۰ - 17 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 11175
  پرینتخانه » اخبار روز, جامعه تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰:۰۲ |

پیشنهاد تعطیلی ۲ هفته‌ای کشور بدون رأی‌گیری رد شد

  رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت بدون اشاره به مشاور وزیر کشور، حرف او را درباره رای‌گیری در ستاد ملی مقابله با کرونا برای تعطیلی ۲ هفته‌ای کشور رد کرد. کیانوش جهانپور در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «پیشنهاد وزارت بهداشت مبنی بر تعطیلی دو هفته‌ای در ستاد مقابله با کرونا پذیرفته نشد.» در […]

پیشنهاد تعطیلی ۲ هفته‌ای کشور بدون رأی‌گیری رد شد
 

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت بدون اشاره به مشاور وزیر کشور، حرف او را درباره رای‌گیری در ستاد ملی مقابله با کرونا برای تعطیلی ۲ هفته‌ای کشور رد کرد.

کیانوش جهانپور در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «پیشنهاد وزارت بهداشت مبنی بر تعطیلی دو هفته‌ای در ستاد مقابله با کرونا پذیرفته نشد.»

در ستاد، رأی‌گیری و رأی‌شماری انجام نشده. دستگاه‌ها نظرات و پیشنهاد خود را مطرح می‌کنند و نظر بهداشت که قبل از این هم در نامه به مقام معظم رهبری و رئیس محترم جمهوری آمده است، مقبول نیفتاده است!»

این در حالی است که روح‌الله جمعه‌ای مشاور وزیر کشور اعلام کرد: «کما فی السابق؛ هرگونه تصمیمی در  ستاد ملی کرونا به اتفاق آرا تصویب می شود و نظرات فردی و بخشی ملاک تصمیم جمعی نیست. پیشنهاد تعطیلی نیز ابتدا در قرارگاه مورد بحث قرار گرفت و سپس در ستاد ملی کرونا با حضور رئیس جمهور محترم، با توجه به شرایط فعلی بدون هیچ مخالفتی عدم تعطیلی تصویب شد.»

 

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.