Tuesday, 19 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ - 13 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 10006
  پرینتخانه » جامعه, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰ |
مسئول سازمان بسیج زنان

زن ایرانی در احترام و آسایش و امنیت است اما زن امریکایی احساس ناامنی می کند

  مسئول سازمان بسیج زنان گفت: علی رغم تلاش‌های دشمنان اسلام زنان دنیا به رعایت حجاب وعفاف و زیست عفیفانه در جامعه روی آورده‌اند.جداسازی واگن زنان در قطارهای شهری انگلیس، نشانه‌ تمایلات به زیست عفیفانه است. مینا بیابانی با بیان اینکه علیرغم تلاش شرکت‌های فیلم‌سازی صهیونیستی اما باز هم اقبال از عفاف و حجاب در […]

زن ایرانی در احترام و آسایش و امنیت است اما زن امریکایی احساس ناامنی می کند
 

مسئول سازمان بسیج زنان گفت: علی رغم تلاش‌های دشمنان اسلام زنان دنیا به رعایت حجاب وعفاف و زیست عفیفانه در جامعه روی آورده‌اند.جداسازی واگن زنان در قطارهای شهری انگلیس، نشانه‌ تمایلات به زیست عفیفانه است.

مینا بیابانی با بیان اینکه علیرغم تلاش شرکت‌های فیلم‌سازی صهیونیستی اما باز هم اقبال از عفاف و حجاب در جهان فروکش نکرده است، گفت: جامعه جهانی به سمتی پیش می‌رود که انتخاب خودش را مبتنی بر رعایت عفاف و حجاب و زیست عفیفانه قرار داده است.

نشست بین المللی عفاف و حجاب با محوریت بشارت تمدن ساز در مسیر آینده جهان با حضور مینا بیابانی مسئول سازمان بسیج زنان، سامه یح نجف آبادی نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی، شارلی اونیه نماینده مسیحیان در مجلس شورای اسلامی و طاهره همیز استاد دانشگاه و حوزه در سالن شهید سلیمانی واقع در مجتمع فرهنگی ولیعصر (عج) برگزار شد. 

مینا بیابانی با بیان اینکه در سال‌های اخیر شاهد این هستیم که علی رغم تلاش‌های دشمنان اسلام زنان دنیا به رعایت حجاب وعفاف و زیست عفیفانه در جامعه روی آورده‌اند. تصریح کرد: علی‌رغم تلاش شرکت‌های فیلم‌سازی صهیونیستی تلاش‌های بسیاری جهت مخدوش کردن چهره‌ی زنان محجبه داشته‌اند و زنان محجبه را به عنوان کلاهبردار یا در نقش جاسوس بین الملل نشان می‌دهند، اما باز هم اقبال از عفاف و حجاب در جهان فروکش نکرده است. 

وی ادامه داد: در سال۲۰۱۲ در کشور مصر دقیقا بعد از فروپاشی پادشاهی حسنی مبارک شاهد هستیم که یکی از گویندگان خبر برای اولین بار با حجاب مقابل دوربین رفت و در سال ۲۰۱۶ در تورنتو کانادا هم یک گزارشگر زن با حجاب به مقابل دوربین خبری رفت. 

بیابانی به جداسازی واگن زنان در قطارهای شهری انگلیس اشاره کرد و گفت: این جداسازی‌ها نشانه‌ی تمایلات به زیست عفیفانه و زندگی در اجتماع همراه با حجاب است. 

وی خاطرنشان کرد: زن ایرانی عمر خود را در احترام و آسایش و امنیت به سر می‌برد اما در مقابل آن، زنان آمریکایی احساس ناامنی را تجربه می‌کنند. 

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان با اشاره به جنبش‌های خویشتنداری که قائل به حریم بین زن و مرد هستند، مطرح کرد: هرساله در آمریکا مجامعی توسط این جنبش‌ها برگزار می‌شود که زنان و دخترانی که معتقد به زیست عفیفانه هستند در این مجامع شرکت می‌کنند. 

بیابانی در پایان افزود: جامعه جهانی به سمتی پیش می‌رود که انتخاب خودش را مبتنی بر رعایت عفاف و حجاب و زیست عفیفانه قرار داده است و این گفتمان تمدن ساز، در مسیر آینده جهان است.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.