Saturday, 27 November , 2021
امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ - 22 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 13935
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, ورزش تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۸ |

۱۰ ماه حبس تعلیقی در کمین بنزما

  دادستان‌های فرانسوی در پرونده موسوم به «ویدئو سکس» برای کریم بنزما، ستاره تیم رئال مادرید و تیم ملی این کشور ۱۰ ماه حبس تعلیقی و ۷۵ هزار یورو جریمه نقدی درخواست کردند. دادگاه رسیدگی به پرونده کریم بنزما، ملی پوش فوتبال فرانسه که به اتهام مشارکت در اخاذی در دست بررسی در دادگاهی در […]

۱۰ ماه حبس تعلیقی در کمین بنزما
 

دادستان‌های فرانسوی در پرونده موسوم به «ویدئو سکس» برای کریم بنزما، ستاره تیم رئال مادرید و تیم ملی این کشور ۱۰ ماه حبس تعلیقی و ۷۵ هزار یورو جریمه نقدی درخواست کردند.

دادگاه رسیدگی به پرونده کریم بنزما، ملی پوش فوتبال فرانسه که به اتهام مشارکت در اخاذی در دست بررسی در دادگاهی در ورسای است روز پنجشنبه نیز بدون حضور وی ادامه یافت.

دادستان‌های پرونده نظر خود را در باره مجازات در نظرگرفته شده علیه بنزما در این پرونده اعلام کردند هر چند که حکمی هنوز از سوی دادگاه علیه وی صادر نشده است.

این دادگاه به مدت سه روز جریان خواهد داشت و روز جمعه احتمالا روند رسیدگی قضایی به این پرونده تا پیش از زمان صدور حکم به پایان خواهد رسید.

داستان‌ها در حالی به صورت غیابی برای بنزما تقاضای مجازات ۱۰ ماه حبس تعلیقی کرده‌اند که وی و وکلیش کلیه اتهامات مطرح شده را بی اساس و پوچ توصیف کرده‌‌‌اند.

در صورت اثبات مشارکت کریم بنزما در ماجرای اخاذی از ماتیو والبوئنا، دوست و هم‌بازی سابق ستاره کنونی رئال مادرید مجازات حداکثری ۵ سال زندان و پرداخت جریمه ۷۵ هزار یورویی می تواند برای او در نظر گرفته شود.

ماتیو والبوئنا که پس از ماه‌ها روز پنجشنبه در دادگاه بار دیگر در خصوص تاثیر این ماجرا بر زندگی شخصی و حرفه‌ایش لب به سخن وا کرد به موجب مندرجات پرونده از سوی افرادی در خصوص انتشار ویدیوی سکس وی مورد تهدید و اخاذی قرار گرفته است.

والبوئنا و کریم بنزنما پس از رسانه‌ای شدن این پرونده هر دو از تیم ملی فوتبال فرانسه خط خوردند. والبوئنا که در زمان برملا شدن پرونده از ستارگان تیم مارسی بود اینک به کلی از فوتبال فرانسه خارج شده و در تیم المپیاکوس یونان توپ می‌زند.

از دیگر متهمان این پرونده که به همراه ۴ مظنون دیگر به دادگاه فراخوانده شد و از وی به عنوان مغز متفکر ماجرای باجگیری از ماتئو والبوئنا یاد برده می‌شود مصطفی زواوی است که داستان‌ها برای وی نیز درخواست ۴ سال زندان و پرداخت ۱۵هزار یورو جریمه نقدی کردند.

مصطفی زواوی پیش‌تر در دادگاه به دلیل آنچه وی در آن دخیل بوده از ماتیو والبوئنا، بازیکن فعلی تیم المپیاکوس و قربانی اصلی ماجرای باج‌گیری در این پرونده عذر خواهی کرده بود.

وی همچنین از کریم زناتی، دوست دوران کودکی کریم بنزما که گفته می‌شود به نوعی پای ستاره کنونی رئال مادرید و تیم ملی فرانسه را به این ماجر باز کرده بود عذرخواهی کرد و گفت: «من با زناتی بازی کردم…او ساده لوح است.»

کریم بنزما مدعی است که در این پرونده هیچ تخلفی متوجه او نیست و وی تنها به والبوئنا در خصوص خطرناک بودن افراد باج‌گیر هشدار داده و به هم‌بازی سابق خود گفته بود که حاضر است به وی کمک کند

این در حالیست که دادستان‌های پرونده معتقدند که بنزما چند ماه پس از این ماجرا تلاش داشته تا همبازی سابق خود را به پرداخت پول به باج‌گیران تشویق کند.

 


 

برچسب ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.