Friday, 23 July , 2021
امروز : جمعه, ۱ مرداد , ۱۴۰۰ - 14 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 4443
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰ |

کیهان: عامل حمله به کشتی اسرائیلی «محور مقاومت» بوده است

  روزنامه «کیهان» مدعی شد :حملات و جنایت‌های رژیم صهیونیستی در منطقه که مدتی بود به شکل کاملا علنی صورت می‌گرفت گویا سرانجام این رژیم را به هدفی مشروع تبدیل کرده است. یک کشتیِ به احتمال زیاد جنگی این رژیم به شکلی حرفه‌ای در دریای عمان هدف قرار گرفته که این رژیم و متحدانش را […]

کیهان: عامل حمله به کشتی اسرائیلی «محور مقاومت» بوده است
 

روزنامه «کیهان» مدعی شد :حملات و جنایت‌های رژیم صهیونیستی در منطقه که مدتی بود به شکل کاملا علنی صورت می‌گرفت گویا سرانجام این رژیم را به هدفی مشروع تبدیل کرده است. یک کشتیِ به احتمال زیاد جنگی این رژیم به شکلی حرفه‌ای در دریای عمان هدف قرار گرفته که این رژیم و متحدانش را کاملا گیج کرده طوری که هر کدام از رسانه‌های این رژیم، انگشت اتهام را به یک سوگرفته‌اند!

این روزنامه درباره کشتی اسرائیلی که در روزهای اخیر در دریای عمان دچار سانحه شده نوشت :

شناوری که در دریای عمان هدف قرار گرفته، یک کشتی نظامی متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی است. این شناور نظامی به صورت کاملا چراغ خاموش وارد خلیج‌فارس شده و در یکی از بنادر سعودی پهلو گرفته بود. صهیونیست‌ها از بیم افزایش تنش در خلیج‌فارس و دریای عمان، این شناور نظامی را تحت پرچم یک کشور دیگر و با شناسه تجاری، وارد منطقه کرده بودند. اطلاعات حاصله، حکایت از این دارد که شناور مزبور، مشغول جمع‌آوری اطلاعات از خلیج‌فارس و دریای عمان بوده که موقع برگشت، هدف قرار گرفته است.‌ از آنجایی که مالک این کشتی از نزدیکان رئیس‌موساد است این احتمال که این کشتی به دنبال جاسوسی در خلیج فارس بوده تقویت می‌شود. رژیم صهیونیستی پس ازعلنی ‌سازی روابط با امارات و بحرین به دنبال تقویت حضور خود در خلیج‌فارس است تا بتواند جنایت‌های خود علیه محور مقاومت را به شکلی دقیق‌تر پیگیری کند. اما غافل از اینکه خلیج‌فارس منطقه تحت تسلط نیروهای مقاومت است و به همین دلیل این کشتی جاسوسی با وجود پنهانی حرکت کردن احتمالا در کمین یکی از شاخه‌های محور مقاومت گرفتار شده است.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.