Saturday, 27 November , 2021
امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ - 22 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 10100
  پرینتخانه » اخبار روز, جامعه تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱:۳۳ |

وزارت نیرو: فعلا منتظر پایان خاموشی‌ها نباشید!

  وزارت نیرو درباره خبر منتشرشده با موضوع پایان خاموشی‌ها از روز دوشنبه توضیحاتی را ارائه داد. به‌دنبال انتشار مطالبی در برخی رسانه‌ها به نقل از وزیر نیرو در مورد اتمام خاموشی‌ها از روز دوشنبه، توضیح زیر برای اطلاع مردم و تصحیح این خبر ارائه می‌شود. بر اساس اعلام روابط‌عمومی وزارت نیرو، بر اساس مصاحبه […]

وزارت نیرو: فعلا منتظر پایان خاموشی‌ها نباشید!
 

وزارت نیرو درباره خبر منتشرشده با موضوع پایان خاموشی‌ها از روز دوشنبه توضیحاتی را ارائه داد.

به‌دنبال انتشار مطالبی در برخی رسانه‌ها به نقل از وزیر نیرو در مورد اتمام خاموشی‌ها از روز دوشنبه، توضیح زیر برای اطلاع مردم و تصحیح این خبر ارائه می‌شود.

بر اساس اعلام روابط‌عمومی وزارت نیرو، بر اساس مصاحبه دیروز (جمعه ۲۵ تیرماه) وزیر نیرو با بخش خبری ساعت ۱۳ شبکه خبر سیما متاسفانه در برخی از رسانه‌ها خبر به‌صورت وارونه تنظیم و منعکس شده که اصل خبر به شرح ذیل است:

وزیر نیرو با اشاره به ورود موج گرمای جدید و افزایش نسبی دمای کشور از روز دوشنبه، اظهار کرد: انتظار می‌رود با ورود موج گرما که از دوشنبه هفته پیش‌رو شروع خواهد شد، مصرف برق به اوج خود برسد، امیدواریم با همکاری و همراهی مردم و بخش‌های مختلف، بتوانیم این ایام را با توجه به ظرفیتی که در حال حاضر در مدار داریم، با تامین آسایش مردم پشت سر بگذاریم.

او با اشاره به شرایط آب و هوایی کشور یادآور شد: همان‌طوری که در هشدارهای سازمان هواشناسی و همکاران در شرکت مدیریت منابع آب منعکس شده، در جنوب و جنوب شرق و بخشی از نواحی شمالی کشور باید آمادگی مواجه شدن با بارش‌های شدید را داشته باشیم.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.