Saturday, 19 June , 2021
امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰ - 10 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 7959
  پرینتخانه » جامعه, وقایع اتفاقیه تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳ |

ورود بسیج به عرصه ساخت ۵۰۰۰۰ خانه در ایران

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امسال ۵۰ هزار واحد مسکن محرومان توسط سازمان بسیج در کشور احداث می‌شود. سردار غلامرضا سلیمانی در حاشیه اجرای طرح نهضت کمک مومنانه و رونمایی از جبهه خرمشهری‌ها در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای پروژه‌های محرومیت زدایی در کشور اظهار داشت: ۱۲ هزار پروژه در زمینه‌های مختلف […]

ورود بسیج به عرصه ساخت ۵۰۰۰۰ خانه در ایران
 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امسال ۵۰ هزار واحد مسکن محرومان توسط سازمان بسیج در کشور احداث می‌شود.

سردار غلامرضا سلیمانی در حاشیه اجرای طرح نهضت کمک مومنانه و رونمایی از جبهه خرمشهری‌ها در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای پروژه‌های محرومیت زدایی در کشور اظهار داشت: ۱۲ هزار پروژه در زمینه‌های مختلف به بهره‌برداری رسیده است.

وی سهم استان مازندران را از پروژه‌های محرومیت زدایی را قابل توجه دانست و گفت: در سال جاری پروژه‌های زیادی از جمله ساخت خانه محرومان، جاده‌های روستایی، خانه‌های بهداشتی، سالن‌های ورزشی و غیره در دست اجرا است.

وی با عنوان اینکه ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان جزو پروژه‌های اولویت‌دار بسیج به شمار می‌رود، گفت: بیش از هزار واحد آن سهم استان مازندران است.

سردار سلیمانی درباره طرح شهید سلیمانی و مبارزه با کرونا گفت: بسیج در قالب این طرح در کنار علوم پزشکی فعال بود و اکنون نیز این طرح برای کمک به واکسیناسیون مردم ادامه دارد.

 


 

برچسب ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.