Saturday, 15 May , 2021
امروز : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 4 شوال 1442
شناسه خبر : 5310
  پرینتخانه » سیاست, وقایع اتفاقیه تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵ |

هشدار پلیس درباره فعالیت اراذل و اوباش در حوزه امنیتی و جاسوسی

  فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با اراذل و اوباشی که در مسائل امنیتی و جاسوسی فعالیت دارند، به طور قاطع و جدی برخورد می‌کنیم. سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره برخورد پلیس با اراذل و اوباشی که در مسائل امنیتی و جاسوسی فعالیت دارند، اظهار کرد: یکی از مطامع معاندین بهره‌گیری از […]

هشدار پلیس درباره فعالیت اراذل و اوباش در حوزه امنیتی و جاسوسی
 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با اراذل و اوباشی که در مسائل امنیتی و جاسوسی فعالیت دارند، به طور قاطع و جدی برخورد می‌کنیم.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره برخورد پلیس با اراذل و اوباشی که در مسائل امنیتی و جاسوسی فعالیت دارند، اظهار کرد: یکی از مطامع معاندین بهره‌گیری از اقشار آسیب‌پذیر در راستای اهدافشان است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه یکی از اقشاری که معاندین برای رسیدن به اهدافشان به دنبال آن‌ها هستند، اراذل و اوباش هستند، گفت: بر روی این موضوع کامل تسلط داریم و پیش از این هم دادستان تهران اعلام کرده بود که برخی اراذل و اوباش به سرویس‌‎های جاسوسی متصل هستند.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: با هماهنگی که با دستگاه قضا داریم، علاوه بر برخورد با اراذل و اوباش در حوزه شرارت، اگر این افراد در مسائل امنیتی هم اقداماتی انجام داده باشند، با آن‌ها قاطعانه و جدی برخورد خواهیم کرد.

 


 

برچسب ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.