Friday, 7 May , 2021
امروز : جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 26 رمضان 1442
شناسه خبر : 5860
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۶ |

هشدار روسیه به ناتو درباره اوکراین

  کاخ کرملین اعلام کرد هرگونه اعزام سربازان ناتو به اوکراین، به درگیری بیشتر نزدیک مرزهای روسیه خواهد انجامید و مسکو را وادار می‌کند برای تضمین امنیت خود، اقدامات بیشتری انجام دهد. ناتو به دنبال هشدار روسیه مبنی بر اینکه تشدید جدی در درگیری در منطقه “دونباس” اوکراین می‌تواند این کشور را نابود کند، بابت […]

هشدار روسیه به ناتو درباره اوکراین
 

کاخ کرملین اعلام کرد هرگونه اعزام سربازان ناتو به اوکراین، به درگیری بیشتر نزدیک مرزهای روسیه خواهد انجامید و مسکو را وادار می‌کند برای تضمین امنیت خود، اقدامات بیشتری انجام دهد.

ناتو به دنبال هشدار روسیه مبنی بر اینکه تشدید جدی در درگیری در منطقه “دونباس” اوکراین می‌تواند این کشور را نابود کند، بابت آنچه توسعه نظامی گسترده روسیه در نزدیکی اوکراین شرقی عنوان کرد، ابراز نگرانی کرد.

“دیمیتری پسکوف”، سخنگوی کرملین به خبرنگاران گفت که شرایط در خط تماس در اوکراین شرقی بین نیروهای دولت اوکراین و نیروهای جدایی‌طلب مورد حمایت روسیه، بسیار ترسناک است و تحریکات متعددی در آنجا اتفاق افتاده است.

پنتاگون اعلام کرد، “لوید آستین”، وزیر دفاع آمریکا روز پنجشنبه با “آندری تاران”، همتای اوکراینی خود صحبت کرده و تشدید اخیر اقدامات تهاجمی و تحریک‌آمیز روسیه در اوکراین شرقی را محکوم کرده است.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.