Wednesday, 5 May , 2021
امروز : چهارشنبه, ۱۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 24 رمضان 1442
شناسه خبر : 4602
  پرینتخانه » اخبار روز, جامعه تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷ |

هشدار توییتر درباره اخبار جعلی در مورد واکسن کرونا

  شرکت توییتر می گوید حساب هایی را که « اطلاعات گمراه کننده» درباره بیماری کووید-۱۹ منتشر می کنند برچسب گذاری کرده و از «سیستم اخطاردهی» می کند. بدین ترتیب برخی از این حساب ها که بصورت متوالی اخبار جعلی منتشر می کنند، برای همیشه حذف می شوند. این شرکت اعلام کرد که استفاده از […]

هشدار توییتر درباره اخبار جعلی در مورد واکسن کرونا
 

شرکت توییتر می گوید حساب هایی را که « اطلاعات گمراه کننده» درباره بیماری کووید-۱۹ منتشر می کنند برچسب گذاری کرده و از «سیستم اخطاردهی» می کند. بدین ترتیب برخی از این حساب ها که بصورت متوالی اخبار جعلی منتشر می کنند، برای همیشه حذف می شوند.

این شرکت اعلام کرد که استفاده از بازرسان انسانی را برای ارزیابی اینکه آیا «برخی کاربران قوانین توییتر را با انتشار اطلاعات جعلی واکسن کووید نقض می کنند را آغاز کرده است.»

در این بازرسی ها توییتر از نگاه کارمندان و همچنین رایانه بهره خواهد گرفت.

شرکت توییتر پیش از این در ماه دسامبر، انتشار اطلاعات جعلی درباره واکسن کووید و خطرات ماسک زدن را قدغن کرده بود.

خبرهای فراوانی مبنی بر این که ماسکهای بهداشتی مورد استفاده شهروندان موجب عفونت های خونی و مرگ می شود در شبکه های اجتماعی بارها منتشر شده است.

شرکت توییتر با انتشار یک مطلب در «بلاگ پست» خود نوشت: « ما از این پس برای شهروندانی که برای اولین بار اخبار جعلی را منتشر می کنند از سیستم اخطاردهی استفاده می کنیم. به این ترتیب به آنها آموزش می دهیم و همزمان قوانین توییتر را یادآوری می کنیم.»

این شرکت اعلام کرده در صورت تکرار انتشار اخبار جعلی حساب کاربران حذف خواهد شد.

طبق قوانین جدید اقدامی علیه کسانی که یکبار اخطار می گیرند، صورت نمی گیرد. دومین اخطار حساب کاربر را برای ۱۲ ساعت مسدود می کند و نهایتا اخطار پنجم حساب توییتری را برای همیشه حذف می کند.


برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.