Sunday, 9 May , 2021
امروز : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 28 رمضان 1442
شناسه خبر : 4464
  پرینتخانه » سیاست, صفحه ویژه انتخابات, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰ |
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

مجلس می‌خواهد مردم را از جهنمی که روحانی برایشان ساخته نجات دهد

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دنبال این است تا مردم از زندگی جهنمی که حاصل عملکرد هشت ساله دولت روحانی است نجات پیدا کنند نه این‌که بار گرانی‌ را سنگین‌تر کند. محمود احمدی‌بیغش با بیان اینکه اظهارات وزیر ارتباطات در خصوص گران کردن اینترنت از سوی مجلس […]

مجلس می‌خواهد مردم را از جهنمی که روحانی برایشان ساخته نجات دهد
 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دنبال این است تا مردم از زندگی جهنمی که حاصل عملکرد هشت ساله دولت روحانی است نجات پیدا کنند نه این‌که بار گرانی‌ را سنگین‌تر کند.

محمود احمدی‌بیغش با بیان اینکه اظهارات وزیر ارتباطات در خصوص گران کردن اینترنت از سوی مجلس اصلاً صحت ندارد، اظهار کرد: ‌آقای آذری‌جهرمی دنبال این است که دیده شود به همین دلیل حرف‌های عجیبی مطرح می‌کند. 

وی افزود:‌ قبلاً مطالبی گفته شد که وزیر ارتباطات قصد دارد کاندیدای انتخابات سال ۱۴۰۰ شود و به همین دلیل چالش‌هایی ایجاد می‌کند تا شاید از کنار این چالش‌ها برای خود مقبولیتی ایجاد کند. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مجلس دنبال این است تا مردم از زندگی جهنمی که حاصل عملکرد هشت ساله دولت روحانی است نجات پیدا کنند نه این‌که بار گرانی‌ را سنگین‌تر کند. 

بیغش تصریح کرد: ‌سیاست مجلس این است که متکی به داشته‌های داخلی خود باشیم و با کمترین هزینه بهترین دستاوردها را از اینترنت و فضای مجازی داشته باشیم.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.