Friday, 6 August , 2021
امروز : جمعه, ۱۵ مرداد , ۱۴۰۰ - 28 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 10095
  پرینتخانه » جامعه, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱:۲۹ |
رئیس پلیس تهران بزرگ

قانون اجازه «حیوان‌گردانی» به کسی نداده است

  رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: در قانون اجازه حیوان‌گردانی به کسی داده نشده است. لذا با قدرت با برهم‌زنندگان نظم جامعه برخورد خواهیم کرد. سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در حاشیه مراسم عفاف و حجاب اظهار کرد: پلیس تمام‌قد حامی آمران به معروف و ناهیان از منکر است؛ همه طرح‌های امنیت اخلاقی […]

قانون اجازه «حیوان‌گردانی» به کسی نداده است
 

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: در قانون اجازه حیوان‌گردانی به کسی داده نشده است. لذا با قدرت با برهم‌زنندگان نظم جامعه برخورد خواهیم کرد.

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در حاشیه مراسم عفاف و حجاب اظهار کرد: پلیس تمام‌قد حامی آمران به معروف و ناهیان از منکر است؛ همه طرح‌های امنیت اخلاقی از جمله طرح ناظر با جدیت در حال اجرا است.

سردار رحیمی درباره فعالیت برخی از فروشگاه‌ها در خصوص فروش البسه نامتعارف و تضاد با فرهنگ ایرانی اسلامی تصریح کرد: از رئیس اتحادیه این‌ بخش فروشندگانی که در این زمینه مسئول هستند، دعوت و از آن‌ها خواسته شده تا قوانین را رعایت کنند. اگر این عمل صورت نگیرد، پلیس با متخلفان به صورت جدی و قاطع برخورد خواهد کرد.

وی درباره بحث سگ‌گردانی در جامعه گفت: مزاحمت‌هایی با موضوع سگ‌گردانی در پارک‌ها، معابر و حتی در آپارتمان‌ها در حال انجام است. روزانه ده‌ها تماس در این رابطه با پلیس برقرار می‌شود. افراد باید موارد را رعایت کنند تا سلب آسایش از شهروندان صورت نگیرد.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: در قانون اجازه حیوان‌گردانی به کسی داده نشده است، در اروپا هم به همین صورت قوانین بسیار سختی در این رابطه اتخاذ کرده اند. لذا با قدرت با برهم‌زنندگان نظم جامعه برخورد خواهیم کرد.


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.