Thursday, 13 May , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 2 شوال 1442
شناسه خبر : 6594
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹ |

عذرخواهی فرماندار آبادان از ماجرای واکسن کرونا

  فرماندار ویژه آبادان از شهروندان آبادانی بابت سوء ‌استفاده برخی مدیران شهرداری از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان عذرخواهی کرد. زین‌العابدین موسوی اظهار داشت: وقتی برای من قطعی شود که کسانی از شورای شهر از واکسن پاکبانان استفاده کرده‌اند و اسامی آن‌ها به من اعلام شود، ضمن اعلام اسامی در رسانه‌ها، قطعا با آنان برخورد […]

عذرخواهی فرماندار آبادان از ماجرای واکسن کرونا
 

فرماندار ویژه آبادان از شهروندان آبادانی بابت سوء ‌استفاده برخی مدیران شهرداری از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان عذرخواهی کرد.

زین‌العابدین موسوی اظهار داشت: وقتی برای من قطعی شود که کسانی از شورای شهر از واکسن پاکبانان استفاده کرده‌اند و اسامی آن‌ها به من اعلام شود، ضمن اعلام اسامی در رسانه‌ها، قطعا با آنان برخورد می‌شود.

فرماندار ویژه آبادان استفاده امام‌جمعه آبادان از واکسن را تکذیب کرد و افزود: بسیار گله‌مندم که امام‌جمعه خدوم شهرمان را مورد تهمت قرار دادند و این امر به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

وی امام‌جمعه ‌آبادان را شخصیت محبوب شهر دانست و تصریح کرد: انتشار خبر کذب استفاده امام‌جمعه از سهمیه واکسن پاکبانان، خوراک تبلیغاتی برای رسانه‌های معاند و فرصت‌طلب است.

موسوی با بیان اینکه‌ به همه دستگاه‌های اجرایی تذکر می‌دهم اگر چنین مساله‌ای دوباره تکرار شود دیگر نمی‌توان از مردم خواست تنها با عذرخواهی از این مساله بگذرند، تاکید کرد: ‌برخوردهای قانونی شدید با متخلفان خواهد شد.

 


 

برچسب ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.