Sunday, 16 May , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 5 شوال 1442
شناسه خبر : 4959
  پرینتخانه » اخبار روز, ورزش تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۶:۳۴ |

شب رویایی پورتو با حذف یوونتوس / اخراج طارمی

  پورتو در وقت اضافه موفق شد یوونتوس را حذف کند و راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شود. مهاجم ایرانی پورتو شب پرحادثه ای برابر یوونتوس داشت. او بعداز ضربه سری که در نیمه اول  به تیرک یوونتوس زد دقایقی بعد با هنر خاص خودش یک پنالتی گرفت تا با تبدیل آن به گل […]

شب رویایی پورتو با حذف یوونتوس / اخراج طارمی
 

پورتو در وقت اضافه موفق شد یوونتوس را حذف کند و راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شود.

طارمی

مهاجم ایرانی پورتو شب پرحادثه ای برابر یوونتوس داشت. او بعداز ضربه سری که در نیمه اول  به تیرک یوونتوس زد دقایقی بعد با هنر خاص خودش یک پنالتی گرفت تا با تبدیل آن به گل توسط الیویرا پورتو در آستانه صعود قرار بگیرد. اما نیمه دوم شرایط کاملا برای طارمی به شکل کابوس واری رقم خورد و در حالی که با گل کیه زا بازی به تساوی کشیده شده بود او ظرف تنها دو دقیقه اخراج شد. طارمی که ابتدا کارت زرد اول خود را دردقیقه ۵۲گرفته بود، پس از سوت داور روی یک خطا که به نفع بازیکنان یوونتوس گرفته شده بود، در حرکتی غیرحرفه ای، محکم زیر توپ زد و آن را بسیار دور کرد که در اینجا کویپرس، داور سرشناس مسابقه، تصمیم گرفت کارت زرد دوم را به مهدی طارمی بدهد و او را اخراج کند. 

در ادامه یوونتوس گل دوم را هم به ثمر رساند تا بازی در مجموع رفت وبرگشت به تساوی برسد. یوونتوس فرصت های زیادی برای رسیدن به گل صعود داشت اما در نهایت بازی به وقت اضافه رفت. در وقت اضافه در دقیقه ۱۱۴ الیویرا روی یک ضربه کاشته گل دومپورتورا به ثمر رساند اما بازیکنان یونتوس تنها دو دقیقه بعد گل سوم را به ثمر رساندند که امیدوار به جبران باشند. اتفاقی که در نهایت نیفتاد تا پورتو راهی ۸ تیم نهایی لیگ قهرمانان شود.

 


 

برچسب ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.