Saturday, 19 June , 2021
امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰ - 10 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 8123
  پرینتخانه » اخبار بالا, امــروز در تــاریخ, سیاست تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۲ |

سوریه برقراری ارتباط دوباره با عربستان را تأیید کرد

  مشاور ویژه رئیس‌جمهوری سوریه اظهار کرد: تلاش‌هایی برای روابط بهتر بین دمشق و ریاض در جریان است و احتمالا در روزهای آینده شاهد نتایج این مساله باشیم. بثینه شعبان در گفت‌وگو با رادیو شام اف ام سفر محمد رضوان مرتینی، وزیر گردشگری به ریاض را گامی مثبت خواند و اشاره کرد، این مساله چند […]

سوریه برقراری ارتباط دوباره با عربستان را تأیید کرد
 

مشاور ویژه رئیس‌جمهوری سوریه اظهار کرد: تلاش‌هایی برای روابط بهتر بین دمشق و ریاض در جریان است و احتمالا در روزهای آینده شاهد نتایج این مساله باشیم.

بثینه شعبان در گفت‌وگو با رادیو شام اف ام سفر محمد رضوان مرتینی، وزیر گردشگری به ریاض را گامی مثبت خواند و اشاره کرد، این مساله چند سال قبل ممکن نبود.

این در واکنش به حضور هیئت وزارت گردشگری سوریه در چهل و هفتمین نشست کمیته جهانی گردشگری خاورمیانه در ریاض مطرح شد.

شعبان درباره انتخابات ریاست‌جمهوری سوریه تاکید کرد: آنچه ملت سوریه انجام داد رساترین پاسخ به تلاش کسانی است که سعی کردند بگویند آنچه در کشور جریان دارد جنگ داخلی است و تلاش کردند بین خود ملت و نیز بین ملت و ارتش اختلاف بیندازند.

او درباره موضع گیری پنج کشور غربی که انتخابات را در گامی پیش‌دستانه انتخاباتی غیرشفاف و غیرقانونی توصیف کردند، گفت: مواضع کشورهای غربی مهم نیست ملت در درجه اول و هم‌پیمانان و دوستان‌مان در درجه دوم برای ما مهم هستند. همچنین طرف‌هایی که تروریست‌ها را به کشور فرستادند و علیه ما توطئه چینی کردند تبلیغات رسانه‌ای‌شان برای ما مهم نیست.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.