Thursday, 13 May , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 2 شوال 1442
شناسه خبر : 5171
  پرینتخانه » سیاست, صفحه ویژه انتخابات, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲ |
عضو هیئت رئیسه مجلس

روحانی استاد پرت کردن حواس مردم است

  عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار کرد: بازگشت به برجام برای ما موضوعیت ندارد. انگیزه آقای روحانی از طرح این مسئله چیست؟ آقای روحانی باید یاد گرفته باشد که شفاف صحبت کند. حجت الاسلام علیرضا سلیمی افزود: سیاست قطعی جمهوری اسلامی این است که آمریکایی‌ها تحریم‌ها را بردارند و سپس بعد از راستی آزمایی بحث […]

روحانی استاد پرت کردن حواس مردم است
 

عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار کرد: بازگشت به برجام برای ما موضوعیت ندارد. انگیزه آقای روحانی از طرح این مسئله چیست؟ آقای روحانی باید یاد گرفته باشد که شفاف صحبت کند.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی افزود: سیاست قطعی جمهوری اسلامی این است که آمریکایی‌ها تحریم‌ها را بردارند و سپس بعد از راستی آزمایی بحث بازگشت ایران به تعهدات هم اتفاق بیفتد وگرنه بازگشت به برجام به خودی خود بنا به نظر همه کارشناسان حتی کارشناسان درون دولت نیز ثمری برای ایران نخواهد داشت.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه بازگشت به برجام بدون رفع تحریم‌ها به معنی امتیاز و پاس گل دیگر به آمریکا دادن است، تصریح کرد: بازگشت ایران به برجام به معنای پذیرش و زورگویی آمریکا است چرا که آمریکایی‌ها خودسرانه و یکطرفه از برجام بیرون رفتند و به تعهدات خود عمل نکردند و هدف از برجام نیز رفع تحریم‌ها بوده است و حالا ما بیاییم در دهان آمریکایی‌ها شیرینی بگذاریم.

سلیمی معتقد است که دولت روحانی جز برجام هیچ دستاورد دیگری ندارد و آقای روحانی در سال ۹۲ با دوگانه مذاکره و تحریم پیروز شد و به دنبال ایجاد فضای سال ۹۲ در انتخابات ۱۴۰۰ است اما این حربه آقای روحانی نخ نما شده است.

وی می‌گوید که به نظرم آقای روحانی با فضای فعلی افکار عمومی آشنا نیست چون بیش از یکسال است که در قرنطینه خودخواسته به سر می‌برد و اطلاع ندارد که مردم به خوبی فهمیدند که کلید گشایش آقای روحانی در درون قفل شکسته است.

عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: آقای روحانی استاد حاشیه‌سازی برای پرت کردن حواس مردم از مسائل اصلی است و تصور می‌کند با این سخنان می‌تواند افکار عمومی را از مسائل اصلی دور کند اما این فضا اکنون برای این شگرد وجود ندارد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.