Saturday, 23 October , 2021
امروز : شنبه, ۱ آبان , ۱۴۰۰ - 17 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 11182
  پرینتخانه » قـطـار اخـبـار, سیاست تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰:۱۵ |
عباس عراقچی

راز سر به مهر هنوز هم سر به مهر است 

  مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران با اشاره به انتشار کتاب راز سر به مهر با موضوع مذاکرات برجام تاکید کرد: راز سر به مهر هنوز هم سر به مهر است . سید عباس عراقچی در دیدار مقامات ارشد وزارت خارجه با مدیران رسانه ها بیان کرد: ناگفته‌های کتاب راز سر به مهر از گفته‌هایش […]

راز سر به مهر هنوز هم سر به مهر است 
 

مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران با اشاره به انتشار کتاب راز سر به مهر با موضوع مذاکرات برجام تاکید کرد: راز سر به مهر هنوز هم سر به مهر است .

سید عباس عراقچی در دیدار مقامات ارشد وزارت خارجه با مدیران رسانه ها بیان کرد: ناگفته‌های کتاب راز سر به مهر از گفته‌هایش بیشتر است.

وی در عین حال با اشاره به کتاب راز سر به مهر یادآور شد: خیلی موارد در این کتاب حذف شد نه به این خاطر که به ضرر ما، ظریف و تیم مذاکره‌کننده بود برعکس به نفع ما بود ولی حذف کردیم چون به ضرر کشور بود .

عراقچی با بیان اینکه چه چیزها که برای منافع ملی نگفتیم و تبعاتش را کشیدیم خاطر نشان کرد: خیلی چیزها را نگفتیم و برای منافع کشور تا سالها هم نمیگوییم .

این دیپلمات ارشد افزود: در همه این موارد دستورالعمل صریح وزیر خارجه این بود که اصل منافع ملی و کشور است و ما مهم نیستیم.

معاون وزیر خارجه با تمجید از محمد جواد ظریف اظهار کرد: ظریف هنوز محبوب‌ترین چهره نزد مردم است و کسانی که باید بدانند چه کار هایی انجام شده می دانند.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.