Tuesday, 11 May , 2021
امروز : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 30 رمضان 1442
شناسه خبر : 4273
  پرینتخانه » سیاست, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۸:۰۰ |
بایدن خطاب به روسیه

دوران حملات سایبری و مسموم کردن شهروندان تمام شده

  بایدن خواستار آن شد که آلکسی ناوالنی، رهبر مخالفان دولت روسیه “فورا و بدون شرط آزاد شود”. جو بایدن در اولین سخنرانی حوزه سیاست خارجی خود گفت، ارتش میانمار باید قدرت را واگذار کرده و مقامها و فعالان بازداشت شده در طی کودتا را آزاد کند. جو بایدن اظهار کرد آمریکا در حال کار […]

دوران حملات سایبری و مسموم کردن شهروندان تمام شده
 

بایدن خواستار آن شد که آلکسی ناوالنی، رهبر مخالفان دولت روسیه “فورا و بدون شرط آزاد شود”.

جو بایدن در اولین سخنرانی حوزه سیاست خارجی خود گفت، ارتش میانمار باید قدرت را واگذار کرده و مقامها و فعالان بازداشت شده در طی کودتا را آزاد کند.

جو بایدن اظهار کرد آمریکا در حال کار با همپیمانان و شرکایش به منظور رسیدگی به تصاحب قدرت از سوی ژنرالهای ارتش در میانمار است که روز دوشنبه ساعاتی بعد از دستگیر شدن آنگ سان سوچی، رهبر منتخب این کشور و دیگر اعضای دولت و حزب وی تایید شد.

بایدن خاطر نشان کرد: تردیدی نیست که در یک نیروی دموکراتیک هرگز نباید اراده مردم را رد کرده و برای پاک کردن نتیجه یک انتخابات معتبر تلاش کرد.

رئیس جمهور آمریکا اظهار کرد: “ارتش برمه باید قدرتی را که تصاحب کرده واگذار کند و فعالان و حامیان و مقامهایی که دستگیر کرده آزاد کند، محدودیتها بر مخابرات را بر دارد و از خشونت خودداری کند.” او هشدار داد که برای “اعمال تبعات بر مسئولان این اقدامات آمادگی دارد.”

بایدن روز دوشنبه نیز در واکنش به کودتای ارتش در میانمار تهدید به اعمال مجدد تحریمها علیه این کشور کرده و گفته بود که آمریکا تحریمهای قبلی خود علیه میانمار را در تلاش برای تقویت دموکراسی برداشته بود.

بایدن همچنین خواستار آن شد که آلکسی ناوالنی، رهبر مخالفان دولت روسیه “فورا و بدون شرط آزاد شود”.

او در خصوص گفتگوی تلفنی اش با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: من به رئیس جمهور روسیه به شیوه ای متفاوت با رئیس جمهور قبل از خودم گفتم که روزهای انفعال آمریکا در برابر اقدامات تهاجمی روسیه، مداخله در انتخابات ما، حملات سایبری، مسموم کردن شهروندانش، تمام شده است.

 


 

برچسب ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.