Sunday, 9 May , 2021
امروز : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 28 رمضان 1442
شناسه خبر : 5896
  پرینتخانه » اخبار روز, فرهنگ و هنر تاریخ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۹:۰۱ |

در انتظار تماشای فیلم «همشهری پن»

  با خرید امتیاز پخش فیلم، مستندی درباره فعالیت‌های بشردوستانه شان پن در هاییتی به صورت استریم قابل مشاهده خواهد بود. «دیسکاوری پلاس» امتیاز پخش فیلم «همشهری پن» را خریداری کرده تا این مستند را که درباره تلاش‌های بشردوستانه شان پن در کمک به زلزله‌زدگان هاییتی است، پخش کند. این مستند که درباره زلزله سال […]

در انتظار تماشای فیلم «همشهری پن»
 

با خرید امتیاز پخش فیلم، مستندی درباره فعالیت‌های بشردوستانه شان پن در هاییتی به صورت استریم قابل مشاهده خواهد بود.

«دیسکاوری پلاس» امتیاز پخش فیلم «همشهری پن» را خریداری کرده تا این مستند را که درباره تلاش‌های بشردوستانه شان پن در کمک به زلزله‌زدگان هاییتی است، پخش کند.

این مستند که درباره زلزله سال ۲۰۱۰ ساخته شده به صورت استریم ۶ می در دسترس خواهد بود.

مستند «همشهری پن» توسط دان هاردی نوشته و کارگردانی شده و هاردی و شان دیلی آن را تولید کرده‌اند.

در این مستند تصاویری نزدیک از تلاش‌های شخصی شان پن در خط مقدم تلاش برای کمک به زلزله زدگان هاییتی تصویر شده است. این زلزله ۷ ریشتری ۲۵۰ هزار کشته به جای گذاشت و ۵ میلیون نفر را بی‌خانمان کرد.

هاییتی زندگی پن را تغییر داد و بازیگر برنده اسکار برای «رود اسرارآمیز» و «میلک» یک ماموریت ۲ هفته‌ای را برای کمک به رساندن وسایل پزشکی به زلزله‌زدگان در پیش گرفت تا پس از آن به زندگی عادی خودش برگردد اما او ماند و سازمانی ایجاد کرد که وظیفه مدیریت بزرگ‌ترین اردوگاه آوارگان این سرزمین را برعهده گرفت.

این سازمان در دوران شیوع کرونا نیز نقش مهمی در انجام تست‌های کرونا در آمریکا برعهده گرفت و اداره بزرگ‌ترین سایت واکسیناسیون آمریکا را در استادیوم داجرز لس‌انجلس در اختیار دارد. این بخش‌ها نیز بعدا به مستند هاییتی افزوده شد.

این فیلم که برای نمایش در جشنواره فیلم ترایبکا ۲۰۲۰ انتخاب شد، موفق به کسب جایزه منتخب مردم از جشنواره فیلم هارتلند شد و در جشنواره‌های متعددی از جمله ونکوور و رایندنس به نمایش درآمد.


به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.