Tuesday, 28 September , 2021
امروز : سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰ - 21 صفر 1443
شناسه خبر : 11942
  پرینتخانه » اخبار روز, ورزش تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۸ |

درخواست ویژه ملکه انگلستان از رونالدو

  این اولین بار است که ملکه انگلیس چنین خواسته ای از یک بازیکن مطرح در فوتبال انگلیس داشته است. حواشی جذاب انتقال کریس رونالدو از یوونتوس به منچستر یونایتد همچنان ادامه دارد. بعد از بازگشت ستاره پرتغالی به اولدترافورد،منچستری ها هنوز نتوانسته اند به تمام درخواست ها برای فروش پیراهن رونالدو پاسخ بدهند و […]

درخواست ویژه ملکه انگلستان از رونالدو
 

این اولین بار است که ملکه انگلیس چنین خواسته ای از یک بازیکن مطرح در فوتبال انگلیس داشته است.

حواشی جذاب انتقال کریس رونالدو از یوونتوس به منچستر یونایتد همچنان ادامه دارد. بعد از بازگشت ستاره پرتغالی به اولدترافورد،منچستری ها هنوز نتوانسته اند به تمام درخواست ها برای فروش پیراهن رونالدو پاسخ بدهند و بسیاری از سفارشات هنوز در صف انتظار هستند. با این حال یکی از این سفارش ها مربوط به ملکه انگلستان است.

برخی از رسانه ها در خبری جالب توجه عنوان کرده اند که بازگشت رونالدو به منچستر باعث شده تا ملکه این کشور هم درخواست ویژه ای از این بازیکن داشته باشد.

طبق ادعای پائولینا گارسیا خبرنگار “ESPN”، بازگشت رونالدو حتی مورد توجه ملکه انگلیس نیز قرار گرفته تا جایی که از وی تقاضای امضا کرده است. این یک اتفاق تاریخی خواهد بود و رونالدو به اولین کسی تبدیل می شود که ملکه الیزابت دوم از وی امضا گرفته؛ هرچند هنوز واکنش فوق ستاره پرتغالی نامشخص است.

طبق این ادعا، امضا باید روی پیراهنی باشد که او در اولین بازی اش در بازگشت به منچستر به تن خواهد کرد. ملکه همچنین درخواست ۸۰ پیراهن شماره ۷ رونالدو را نیز داشته تا به کارمندانش اهدا کند!

این اولین بار است که ملکه انگلیس چنین خواسته ای از یک بازیکن مطرح در فوتبال انگلیس داشته است.

رونالدو به تازگی و در یک انتقال عجیب و تاریخی از یوونتوس ایتالیا جدا شد و در حالی که همه فکر می کردند به منچستر سیتی خواهد پیوست، به اولدترافورد و جمع شاگردان اوله گونر سولشر ملحق شد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.