Saturday, 23 October , 2021
امروز : شنبه, ۱ آبان , ۱۴۰۰ - 17 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 11131
  پرینتخانه » اخبار بالا, فرهنگ و هنر تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۶ |

حمله نویسندگان به کرونا

  مارگارت اتوود، جان گریشام و بسیاری دیگر به نوشته رمان درباره این ویروس روی آورده و حالا استیون کینگ نیز به جمع این نویسند‌ه‌ها پیوسته است. شیوع ویروس کرونا در چند سال گذشته نویسندگان مشهور جهان را به نوشتن رمان درباره این بیماری و داستان‌های مربوط به آن کرده است. گفته می‌شود مارگارت اتوود، […]

حمله نویسندگان به کرونا
 

مارگارت اتوود، جان گریشام و بسیاری دیگر به نوشته رمان درباره این ویروس روی آورده و حالا استیون کینگ نیز به جمع این نویسند‌ه‌ها پیوسته است.
شیوع ویروس کرونا در چند سال گذشته نویسندگان مشهور جهان را به نوشتن رمان درباره این بیماری و داستان‌های مربوط به آن کرده است. گفته می‌شود مارگارت اتوود، جان گریشام و بسیاری دیگر به نوشته رمان درباره این ویروس روی آورده و حالا استیون کینگ نیز به جمع این نویسند‌ه‌ها پیوسته است.

استیون ادوین کینگ نویسندهٔ آمریکایی خالق بیش از ۲۰۰ اثر ادبی در گونه‌های وحشت و خیال‌پردازی و به گفته بسیاری پرفروش‌ترین نویسنده جهان است. کینگ در مصاحبه‌ای گفته است که امکان دارد درباره ویروس کرونا رمان بنویسد ولی فعلاً «بیلی سامرز» رمان جدیدش است که ماجرایی جنایی دارد.

کینگ در این مصاحبه گفته است قصد دارم درباره ویروس کرونا یک داستان بلند بنویسم که احتمالاً شروع داستان آن از سال ۲۰۲۰ میلادی باشد؛ ولی نوشتن این رمان خیلی سخت خواهد بود.


به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.